Szukam inteligentnej kobiety

:arrow: np. Kraków czy Tarnów
nagual
Posty: 2
Rejestracja: 02 grudnia 2017, 19:01 - sob

Szukam inteligentnej kobiety

Post autor: nagual »

Niestety ciężko znaleźć kobietę, która jednocześnie byłaby wykształcona i inteligentna oraz chciała mieć dzieci.

Krótko o mnie (krótko, gdyż chcę zachować anonimowość): Mam 37 lat, 176 cm wzrostu.To, co mnie wyróżnia na tle innych mężczyzn, to spore osiągnięcia sportowe (czarny pas, przebiegnięte maratony), nieprzeciętna inteligencja oraz - pochodna ostatniej cechy - praca, o której większość ludzi może tylko pomarzyć. Pracuję de facto w USA (zdalnie) dla jednej z największych instytucji finansowych. Jestem ateistą - piszę, gdyż niektórym w Polsce to przeszkadza.

Takie "zajefajne" geny byłoby szkoda zmarnować, a założenie rodziny zawsze było moim marzeniem i zawsze było odkładane, gdyż było coś pilniejszego. Ale teraz nadszedł ten moment, kiedy chcę ustabilizować moje życie prywatne. Jestem w trakcie kupowania domu w zielonej okolicy pod Krakowem, planuję także zaadoptować jakiegoś psiaka (lub dwa) ze schroniska - więc już wiesz, jak by w skrócie wyglądało nasze życie.

Szukam kobiety młodszej, niepalącej, z nutką ciągot sublimacyjnych :lol: Poza tym musi zaskoczyć "to coś".

Szanujmy swój czas. W internecie ludzie w zastraszającym stopniu potrafią pisać dla zabawy, znikać, znajdować wymówki. Daję to ogłoszenie na poważnie. Jestem gotowy zainwestować mój czas i pieniądze, żeby stworzyć nam okazję do poznania się i sprawdzenia, czy do siebie pasujemy. Od Ciebie oczekuję, że będziesz szanować mój czas, gdyż przy moich licznych pasjach doba mi się nigdy nie domyka.

Jeśli uważasz, że możemy do siebie pasować - napisz do mnie prywatną wiadomość.
carla87
Posty: 59
Rejestracja: 14 października 2021, 18:56 - czw

Re: Szukam inteligentnej kobiety

Post autor: carla87 »

Jeśli nadal aktualne to pisz na karolina.wlodarczyk@vip.onet.pl
Monica
Posty: 6
Rejestracja: 18 grudnia 2021, 09:30 - sob

Re: Szukam inteligentnej kobiety

Post autor: Monica »

VIKI
Posty: 41
Rejestracja: 19 stycznia 2022, 23:01 - śr

Re: Szukam inteligentnej kobiety

Post autor: VIKI »

DOBRY WIECZÓR, faktem jest że jestem kobietą odrobinę starszą od CIEBIE. Przeczytałam dokładnie wymagania skierowane do kobiet pomijając na przykład że jestem odrobinę starsza to dla przykładu TY jako facet co masz do zaoferowania ponieważ pieniądze raz są raz nie ma. Równie dobrze można wydać w jeden dzień a najważniejsze zostaje czyli TWÓJ charakter, sposób bycia itd. Od nie pamiętnych czasów jestem ciekawa TWOJEJ odpowiedzi.
ŻYCZĘ MIŁEGO WIECZORU
Greentealove
Posty: 11
Rejestracja: 22 marca 2022, 19:45 - wt

Re: Szukam inteligentnej kobiety

Post autor: Greentealove »

Czesc
Czy dalej szukasz?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post