Dawca naienia

:arrow: np. Katowice, Częstochowa czy Sosnowiec
Androluk
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2022, 15:23 - pt

Re: Dawca naienia

Post autor: Androluk »

Witam
Jestem w stanie ci pomóc. Mam dwoje dzieci. Jestem brunetem o brązowych oczach. Grupa krwi 0Rh +. Napisz stelcia88@gmail.com
Tulipan
Posty: 784
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Dawca naienia

Post autor: Tulipan »

Witam. Jestem chętny pomóc. Mam badania zrobione w zeszłym tygodniu.. Jest w pełni zdrowy i płodnym facetem, który ma własne zdrowe dzieci. Odpowiednia opłata dla mnie za pomoc. Tel 500278375
Krzyś 170271
Posty: 15
Rejestracja: 12 października 2021, 20:39 - wt

Re: Dawca naienia

Post autor: Krzyś 170271 »

Mogę pomóc jeśli pani potrzebuje mam badania na hif Krzysztof 50 lat
Tulipan
Posty: 784
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Dawca naienia

Post autor: Tulipan »

Witam. Mogę zostać dawcą nasienia. Mam już zrobione badanie na obecność HIV. Dostosuję się do pani wymagań, w jaki sposób pani będzie chciała czy do kubeczka lub naturalnie - pani wybór. Jestem normalnym mężczyzną, blondyn, niebieskie oczy, 178cm wzrostu, normalnej budowy,grupa krwi arh -, tel. 500278375 pozdrawiam
Pablo25
Posty: 175
Rejestracja: 26 kwietnia 2017, 18:17 - śr
Lokalizacja: Ostrowiec Świetokrzyski(cała Polska)

Re: Dawca naienia

Post autor: Pablo25 »

Witam mam na imię Paweł mam 30 lat mieszkam w Świętokrzyskiem lecz jestem mobilny ja wysoki wysportowany brunet o zielonych oczach i ciemnej karnacji mam dwoje dzieci synów oraz pomagałem z powodzeniem dzieci oraz ja zdrowi bez żadnych nałogów i obciążeń genetycznych zapraszam do kontaktu pozdrawiam Paweł
barfods2016@gmail.com
sneforov
Posty: 287
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice

Re: Dawca naienia

Post autor: sneforov »

Cześć. Mogę pomóc. 33 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi 2+. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. Mogę pomóc tylko w zapłodnieniu bez dalszych roszczeń. Katowice.
email: sneforov@gmail.com
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post