Szukam ojca i partnera

:arrow: np. Poznań i Kalisz
Jeżyna
Posty: 2
Rejestracja: 01 lutego 2020, 23:08 - sob

Szukam ojca i partnera

Post autor: Jeżyna »

Mam 39 lat i adoptowanego wspaniałego 4-letniego synka. Partner umarł gdy dziecko miało rok. Chcę stworzyć synkowi nową rodzinę i zapewnić mu męskie wzorce.

Szukam mężczyzny bezdzietnego, który nie może lub nie chce mieć dzieci, ale bardzo pragnie założyć rodzinę i być dla kogoś ojcem. Może być również wdowiec ze swoim dzieckiem, ewentualnie mężczyzna rozwiedziony. Wiek: nie mniej niż 37 i nie więcej niż 55 lat.

Posiadam wyższe wykształcenie i ustabilizowaną sytuację mieszkaniowo-finansową. Mieszkam w pobliżu Gniezna.

Moje zainteresowania: duchowość, polityka, ogrodnictwo, gotowanie, lubię też, jak prawie każda kobieta, tańczyć. Ze sportów regularnie uskuteczniam pływanie. Nie palę.

Uwaga ! Spotkanie lub wysłanie mojego zdjęcia możliwe dopiero po minimum 2 tygodniach korespondencji mailowej.
Krzysiek80
Posty: 3
Rejestracja: 29 stycznia 2020, 19:12 - śr

Re: Szukam ojca i partnera

Post autor: Krzysiek80 »

Witaj jak się masz?
Richi1991
Posty: 242
Rejestracja: 15 sierpnia 2018, 11:26 - śr

Re: Szukam ojca i partnera

Post autor: Richi1991 »

Witam nadal szukasz?
pasemko
Posty: 250
Rejestracja: 12 grudnia 2019, 18:53 - czw

Re: Szukam ojca i partnera

Post autor: pasemko »

Jesli nadal szukasz napisz p.stachniuk@tlen.pl
Noe1978
Posty: 53
Rejestracja: 25 marca 2020, 14:55 - śr
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Szukam ojca i partnera

Post autor: Noe1978 »

Jestem przystojnym facetem mam 35 l bez nałogów zdrowy 180 że 80 kg bronzowy oczy blond włosy przestojniak jeśli jesteś za interesowana to napisz Zzz51786@gmail.com grupa krwi arh-
Zapłodnię panią bez interesownie bez wchodzenia sobie życie jeśli jesteś zainteresowana to odpisz marek 41 Rzeszów
Robson35
Posty: 76
Rejestracja: 25 lutego 2020, 13:16 - wt

Re: Szukam ojca i partnera

Post autor: Robson35 »

Witaj.
Mam na imię Robert.
Mój email to Robson198666@gmail.com
Mam 181 cm wzrostu.
36 lat. Jestem wykształcony, bez nałogów i uprawiam sport.
Zapraszam do kontaktu bo mogę Ci pomóc.
Pozdrawiam
Robert
timek123
Posty: 25
Rejestracja: 25 grudnia 2021, 09:08 - sob

Re: Szukam ojca i partnera

Post autor: timek123 »

Witam jestem zainteresowany poznaniem samotnej Pani z dzieckiem której jest ciężko która czuje się Samotną brak jej miłości ciepła zrozumienia która chce pokochać i czuć się kochana.Jestem zainteresowany Poważnym związkiem na stałe przelotne romanse czy też sam sponsoring mnie nie interesuje.Jezeli w jakimś stopniu wstępnie ci odpowiadam proszę odezwij się czekam na odpowiedź poznam też Samotną Panią ciężarną wspólnie stwórzmy rodzinę wspólnie dążmy do celu poważne Panie i zdecydowane proszę o kontakt nie przywiązuje też większej uwagi do wyglądu liczy się serce
Bruno8
Posty: 95
Rejestracja: 04 stycznia 2021, 09:11 - pn
Lokalizacja: Nowy Tomyśl
Kontakt:

Re: Szukam ojca i partnera

Post autor: Bruno8 »

Cześć.Mam na imię Andrzej,mam 39 lat.Szukam kobiety do stalego zwiazku.Nie szukam przygód.Moge pokochać twojego syna.Ja nie mogę mieć dzieci bo jestem bezpłodny i mam na to badania.Lubie wędrówki po górach i jazdę na rowerze.To mój numer telefonu 609742627.Albo pisz na e-mail Bruno8@onet.pl
Szukam żony
mtwsz
Posty: 44
Rejestracja: 05 maja 2022, 11:09 - czw

Re: Szukam ojca i partnera

Post autor: mtwsz »

Cześć, proszę o kontakt mailowy mtwsz2021@gmail.com
Jesteśmy w swoim guście i chyba chcemy tego samego.

Odezwij się proszę
Tomek
mtwsz
Posty: 44
Rejestracja: 05 maja 2022, 11:09 - czw

Re: Szukam ojca i partnera

Post autor: mtwsz »

Czy wciąż aktualne? Napisałem wiadomość na priv
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post