Szukam dawcy, kujawsko-pomorskie, metoda kubeczkowa

:arrow: np. Bydgoszcz i Toruń
Ewawis
Posty: 1
Rejestracja: 19 marca 2020, 18:05 - czw

Szukam dawcy, kujawsko-pomorskie, metoda kubeczkowa

Post autor: Ewawis »

Cześć, szukam dawcy - wyłącznie metoda kubeczkowa. Najlepiej Bydgoszcz/Toruń. Dawca powinien posiadać komplet badań.
qtasek1
Posty: 22
Rejestracja: 13 września 2018, 13:23 - czw

Re: Szukam dawcy, kujawsko-pomorskie, metoda kubeczkowa

Post autor: qtasek1 »

Witam. Mogę pomóc w rozwiązaniu Twojego problemu. Jestem 36-latkiem. Mam dwójkę własnych dzieci. Zdrowy, przystojny niebieskooki blondyn... Wzrost 179, waga 95. Województwo Kujawsko-Pomorskie. Grupa krwi 0rhD+ Posiadam aktualne badania
Mail: wwwxxxzzz1@interia.pl
Cezary Adamski
Posty: 33
Rejestracja: 08 lutego 2020, 14:59 - sob

Re: Szukam dawcy, kujawsko-pomorskie, metoda kubeczkowa

Post autor: Cezary Adamski »

Witaj, mam na imię Cezary, mam 43 lata, oczy piwne, włosy blond, wzrost 188 cm, waga 92 kg, grupę krwi 0 Rh+, wykształcenie wyższe techniczne, nie mam nałogów, od około 18 lat biegam rekreacyjnie 2 razy w tygodniu (dla kondycji), mam 3 letnią śliczną córeczkę, moja partnerka zaszła w ciążę w wieku 38 lat po 2 miesiącach naszych starań. Moja córka chodziła już od zeszłego roku 2019 od września do przedszkola, jest bardzo mądra szybko wszystkiego się uczy (to ma za tatą oraz urodę:). Mam także aktualne wykonane w tym roku (jeszcze przed wirusem) badania nasienia, nasienie mam w normie a nawet trochę lepsze, jeżeli Będziesz zainteresowana mogę przesłać zdjęcia moje oraz mojej córki, a badania będą do wglądu na spotkaniu. Proszę o kontakt na cezaryadamski573@gmail.com Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2020, 16:46 - wt przez Cezary Adamski, łącznie zmieniany 1 raz.
piotrwat
Posty: 8
Rejestracja: 23 października 2019, 06:40 - śr

Re: Szukam dawcy, kujawsko-pomorskie, metoda kubeczkowa

Post autor: piotrwat »

Witam jestem z okolic mam 27 lat i dwie piękne córki. Zdrowy, zadbany, bez nałogów. Emeil piotr.wat@poczta.onet.pl
ciepleciacho15
Posty: 119
Rejestracja: 26 stycznia 2015, 06:03 - pn

Re: Szukam dawcy, kujawsko-pomorskie, metoda kubeczkowa

Post autor: ciepleciacho15 »

Witam. Zapłodnię kobietę w Lublinie, jestem 25letnim brunetem mam 176cm 68kg brazowe oczy jestem osobą bez nałogów, bez wad genetycznych, pomogłem już jednej kobiecie, nie chce ingerować w wychowanie dziecka, szybka odpowiedź, możliwość wysłania zdjęcia, dyskrecja.. pomocclublin@gmail.com gg 69887950
pomocclublin@gmail.com
Boskipann
Posty: 49
Rejestracja: 06 lutego 2022, 12:42 - ndz

Re: Szukam dawcy, kujawsko-pomorskie, metoda kubeczkowa

Post autor: Boskipann »

Witam mam 23lata. Zdrowy chłopak. 185cm, blondyn, niebieskie oczy, 90kg. Pomogę pani/parze za drobną opłatą zajść w ciążę. Metoda naturalna
Proszę o kontakt na meiela boskipann@wp.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post