Oferuję zdrowe, wysportowane i pełne poczucia humoru nasienie.

Wszelkie ogłoszenia dla tych którzy mieszkają zagranicą lub są gotowi tam wyjechać. Ogłoszenia po polsku.
Helpski
Posty: 3
Rejestracja: 06 kwietnia 2022, 11:22 - śr
Lokalizacja: Berlin

Oferuję zdrowe, wysportowane i pełne poczucia humoru nasienie.

Post autor: Helpski »

Chętnie pomogę bezdzietnym parom/singlom w ich pragnieniu posiadania dzieci.
O mnie: 182cm, 81kg, wysportowany, zielono-szare oczy, brunet (chociaż od kilku lat jestem łysy - jedyny w całej mojej rodzinie).
Posiadam wyższe wykształcenie ekonomiczne (studia w Polsce i zagranicą), mówię w kilku językach, uwielbiam podróżować, mam wszechstronne zainteresowania. Jestem osobą towarzyską i otwartą. Prowadzę zdrowy tryb życia,
Jestem otwarty jeśli chodzi kwestie metody zapłodnienia oraz późniejszego kontaktu z dzieckiem.
Mieszkam w Hamburgu, ale z racji zawodu przemieszczam się po całych Niemczech i krajach sąsiednich, więc mogę do was dojechać.
Generalnie chętnie pomagam innym - czy to naprawić lodówkę starszej sąsiadce, czy jechać z pomocą humanitarną na Ukrainę (byłem tam w marcu) czy też od niedawna tutaj.
Mam już 45 lat, ale wyglądam i wyglądam młodziej dzięki radości życia, towarzyskości, pragnieniu przygody, zdrowemu trybowi życia (odżywianie, sport) i wreszcie genom :)
Pozdrawiam
AdamAnglia
Posty: 4
Rejestracja: 19 czerwca 2022, 07:38 - ndz

Re: Oferuję zdrowe, wysportowane i pełne poczucia humoru nasienie.

Post autor: AdamAnglia »

Czy nadal aktualne?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post