Zaplodnie Kujawsko Pomorskie

Ogłoszenia dawców spermy
ObfityDawca
Posty: 2
Rejestracja: 13 października 2020, 10:26 - wt

Zaplodnie Kujawsko Pomorskie

Post autor: ObfityDawca »

Witam chętnie pomogę parze, kobiecie w zapłodnieniu:) mam 29 lat ciemne włosy, bez nałogów. Mam dwójkę dzieci syn 2 lata ciemna karnacja czarne włosy, brązowe oczy, dołeczki gdy się śmieje. Córka lat 6 ciemne blond włosy i brązowe oczy
juta.kovalsky
Posty: 15
Rejestracja: 01 marca 2022, 19:04 - wt

Re: Zaplodnie Kujawsko Pomorskie

Post autor: juta.kovalsky »

Cześć 😊twoje ogłoszenie aktualne?proszę skontaktuj się z nami na maila:jg1020680@gmail.com
luchiano94
Posty: 7
Rejestracja: 13 marca 2019, 22:37 - śr
Lokalizacja: Cała Polska

Re: Zaplodnie Kujawsko Pomorskie

Post autor: luchiano94 »

juta.kovalsky pisze: 19 czerwca 2022, 16:44 - ndz Cześć 😊twoje ogłoszenie aktualne?proszę skontaktuj się z nami na maila:jg1020680@gmail.com
Jeśli ktoś z was ma problem z miła chęcią pomogę. Zgadzam się na metodę kubeczkowa.
Mam 28 lat jestem zdrowy bez nałogów ( nigdy nie paliłem nie pale ) alkoholu praktycznie wcale nie pije ze względu na sytuacje jaka panowała w mojej rodzinie, 182 cm wzrostu ciemny blondyn sylwetka atletyczna bez żadnych chorób , zielone oczy. Posiadam aktualne badania nasienia. Więcej informacji udzielę osoba zainteresowanym. Pozdrawiam Cała Polska
juta.kovalsky
Posty: 15
Rejestracja: 01 marca 2022, 19:04 - wt

Re: Zaplodnie Kujawsko Pomorskie

Post autor: juta.kovalsky »

Jesteśmy zainteresowane dlatego wysłaliśmy Tobie maila abyś udzielił nam więcej informacji. Pozdrawiamy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post