Oszuści.

Wszelkie uwagi i pomysły na temat tego forum.
MądraMama
Posty: 5
Rejestracja: 21 listopada 2020, 12:21 - sob
Lokalizacja: Szczecin

Oszuści.

Post autor: MądraMama »

Moje drogie panie!
Kieruję się do was, ponieważ jestem ciekawa, czy miałyście taką sytuację.
Od 3 tygodni, jeśli dobrze liczę rozmawiałam z mężczyzną. Oboje rozważaliśmy co-parenting.
Rozmowy wręcz idealne, w każdej kwestii się zgadzaliśmy. Może, aż za idealnie.
Nagle zostałam zablokowana na WhatsApp. Adres e-mail, który mi podał nagle nie istnieje ( próbowałam z kilku kont ).
Numer telefonu jest prawdziwy, ponieważ sygnał był. Zupełnie nie rozumiem o co z tym chodzi. Najpierw byłam zła. A teraz się martwię, że może ktoś chciał przez komputer włamać mi się na konto do banku?
Miałyście podobne sytuacje? Potraficie to wyjaśnić?
Facet wysłał mi nawet swoje wyniki badań i zdjęcia z dzieciństwa! O ile były jego...
Ja wiem, że ciężko znaleźć faceta w tych czasach, ale żeby takie cyrki przy poszukiwaniu dawcy spermy? :shock:
Jestem po prostu wściekła!
Pozdrawiam K.
K.
DarmowyAnonim

Re: Oszuści.

Post autor: DarmowyAnonim »

Ja co prawda nie jestem panią, ale mam nadzieję, że coś wyjaśnię.
Jest taka możliwość, że coś w nim pękło i się rozmyślił. Znalazłem się w podobnej sytuacji i niechętnie przyznam, że zrobiłem dokładnie to samo. Byłem wtedy jeszcze młodszy i po prostu w pewnym momencie dotarło do mnie, że chyba się nie nadaję i spanikowałem.
Nigdy nie możesz być pewna co się stało, równie dobrze, mógł chcieć po prostu zobaczyć jak to jest, albo też spanikował, nie wiem czy robił to wcześniej.
Ale masz rację, przy szukaniu faceta jest problem, ale dawcy? No dziwna sprawa.
Nie powinnaś się złościć, ani martwić.

Mam nadzieję, że rozwiałem jakieś wątpliwości ;)
Pozdrawiam S.
Roman1000
Posty: 12
Rejestracja: 06 grudnia 2020, 18:56 - ndz

Re: Oszuści.

Post autor: Roman1000 »

Dokładnie j.w., najpierw pisał aby spełnić Twoje oczekiwania, później się zorientował czego naobiecywał. Przykre, niestety typowe.
Ewentualnie to facet lubiący sobie pofantazjować, może ma 16 lat, a może siedzi w jakimś więzieniu...
VIKI
Posty: 41
Rejestracja: 19 stycznia 2022, 23:01 - śr

Re: Oszuści.

Post autor: VIKI »

WITAM obecne czasy to dramat faceci albo nie wiedzą co to jest co-parenting albo udają. Myślą że jak kobieta starsza lub po 30 to ""da"" się nabrać na bajki kto w dzisiejszych czasach zgadza się na zapłodnienie bez badań na przykład na HIV. Szukają aby kogoś wykorzystać i jeszcze większą krzywdę zrobić. Takich prywatnych e-maili mam około dwa i stwierdzam że to totalne oszustwo.
Gość

Re: Oszuści.

Post autor: Gość »

Trzeba dobrze poszukać bo w tych czasach każdy każdego chcę wykorzystać do swoich potrzeb i celów
Dobry dawca spermy
Posty: 13
Rejestracja: 25 marca 2022, 11:43 - pt

Re: Oszuści.

Post autor: Dobry dawca spermy »

Ja pomogę oddam spermę. edzopetru@gmail.com Proszę o kontakt
ODPOWIEDZ