Nadal szukamy

:arrow: np. Katowice, Częstochowa czy Sosnowiec
para292929
Posty: 279
Rejestracja: 08 czerwca 2021, 23:11 - wt

Nadal szukamy

Post autor: para292929 »

Witajcie
nadal szukamy dawcy 🙈🤷🏼‍♀️
Czy znajdzie się tutaj jakiś przystojny facet który jest poważny , terminowy i ma wyniki badań ? Zgadza się na metodę kubeczkową i jest w stanie wysłać zdjęcie lub połączyć się na Skaypie ? Jest realny i pragnie bezinteresownie pomoc ? Już powoli tracimy nadzieje … ale jednak próbujemy bo chcemy w końcu zostać mamusiami 🥰🥰

Coś o nas :

Jesteśmy parą młodych pięknych kobiet, które poszukują anonimowego dawcy nasienia. Jesteśmy razem już od siedmiu lat i postanowiłyśmy, że to odpowiedni czas, aby powiększyć rodzinę <3


Od dawcy chciałybyśmy otrzymać do wglądu wyniki badań wirusologicznych oraz badań nasienia. Szukamy osoby, która chciałaby pomóc bezinteresownie. W grę wchodzi wyłącznie metoda kubeczkowa (inseminacja domowa). Wszelkie dojazdy na miejsce spotkania bierzemy na siebie. Mamy stabilną sytuację finansową. Posiadanie wspólnie dziecka od zawsze było naszym marzeniem i mamy nadzieję, że wkrótce uda nam się je zrealizować.

Szukamy Pana do max 40lat. Mile widziany: wysoki, bez nałogów, wykształcony, przystojny ,każde dodatkowe atuty będą oczywiście działać tylko na plus. Preferujemy osoby z aktualnymi badaniami do Naszego wglądu. Wszystko z pełną dyskrecja z Naszej strony. Szczegóły będziemy omawiać już na priv :)

Prosimy nie wymagać od Nas natychmiastowych odpowiedzi czy decyzji, presja czasu na pewno będzie minusem 🤷🏼‍♀️


Informacje dodatkowe:


- Przed oddaniem nasienia konieczne będzie przedstawienie lub wykonanie badań wirusologicznych ,badania nasienia oraz grupy krwi i innych istotnych aktualnych badań


-Okolica nie ma znaczenia możemy dojechać do odpowiedniego kandydata wszędzie 🙂


Czy możemy liczyć na jakieś zdjęcie oraz dość szczegółowy opis Twojej os ,żeby nie tracić Twojego i naszego czasu ?😌🙏🏼


Pozdrawiamy Ania i Ewa
Można się z nami kontaktować również przez mail: para292929@wp.pl
Lub Skaypa: Para292929
Seweryn
Posty: 3
Rejestracja: 09 lutego 2021, 15:03 - wt

Re: Nadal szukamy

Post autor: Seweryn »

Cześć , mam 26 lat , chętnie wam pomogę , po więcej szczegółów zapraszam na maila :

sewer710@gmail.com
AdamdlaPani
Posty: 6
Rejestracja: 18 kwietnia 2018, 14:55 - śr

Re: Nadal szukamy

Post autor: AdamdlaPani »

Witajcie :) zapraszam do rozmowy :)
Pxyz
Posty: 21
Rejestracja: 17 sierpnia 2019, 12:41 - sob

Re: Nadal szukamy

Post autor: Pxyz »

Sporo tych badań 😜
robertpomocny
Posty: 12
Rejestracja: 04 lipca 2018, 15:46 - śr

Re: Nadal szukamy

Post autor: robertpomocny »

jesteście nierealne 2 razy do mnie pisałyście same z siebie dwa razy bez odzewu... to jakaś podpucha
Dino789
Posty: 34
Rejestracja: 08 marca 2021, 09:58 - pn

Re: Nadal szukamy

Post autor: Dino789 »

Tak. Jestem powazny
Radek1240
Posty: 32
Rejestracja: 18 kwietnia 2023, 05:53 - wt

Re: Nadal szukamy

Post autor: Radek1240 »

Witam 31 lat
4 zdrowych pięknych dzieciaczkow już się urodziła zapraszam
Mateuszpezda1240@gmail.com
sneforov
Posty: 287
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice

Re: Nadal szukamy

Post autor: sneforov »

Cześć. Mogę pomóc. 33 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi 2+. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. Mogę pomóc tylko w zapłodnieniu bez dalszych roszczeń. Katowice.
email: sneforov@gmail.com
Daniiioo
Posty: 9
Rejestracja: 26 maja 2023, 01:55 - pt

Re: Nadal szukamy

Post autor: Daniiioo »

Ĥej jeśli nadal szukasz to zgłaszam się na ochotnika do pomocy co mogę powiedzieć o sobie ? Mam 24lata ciemne blond włosy krótko opciety, ponoć przystojny:D niebieskie oczy wysportowany nie pijący nie palący mam 180cm wzrostu i pochodzę że Śląska 30min od katowic;) jeśli potrzebujesz jakieś fotki to z chęcią ci je dam wystarczy że będziesz zainteresowana mój meil: dadiwisnia@gmail.com służę pomocą moje panie :*
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post