Wspólna rodzina

:arrow: Panie szukają panów
Martyna85
Posty: 7
Rejestracja: 09 maja 2022, 20:43 - pn

Wspólna rodzina

Post autor: Martyna85 »

Mam 36 lat, wykształcenie wyższe, niezależna finansowo i mieszkaniowo. Mam 165 cm wzrostu, brunetka, niebieskie oczy, normalna budowa ciała. Jestem spokojną domatorką, która szuka partnera do wspólnego posiadania i wychowania dziecka. Myślę że kilkumiesięczny okres na poznanie i weryfikację wzajemnych oczekiwań przed podjęciem ostatecznej decyzji to minimum. Poza tym chciałabym, aby łączyła nas przyjaźń, związku i posiadania tradycyjnej rodziny nie wykluczam. Nie mam preferencji co do wieku i wygląd, jednak mile widziane osoby starsze i powyżej 175 cm wzrostu. Na pewno musi to być osoba poważna, odpowiedzialna, niezależna finansowo i mieszkaniowo, bezdzietna, która chce czynnie uczestniczyć w wychowaniu i dla której rodzicielstwo to nie tylko określona kwota pieniędzy. Orientacja nie jest problemem, przede wszystkim ważne jest czy będziesz dobrym tatą. Dawcy i mężczyźni posiadający dzieci wykluczeni. Mieszkam w Łodzi i przeprowadzka raczej nie wchodzi w grę. Proszę o kontakt na e-mail livia8787@wp.pl. Pozdrawiam
Martyna85
Posty: 7
Rejestracja: 09 maja 2022, 20:43 - pn

Re: Wspólna rodzina

Post autor: Martyna85 »

Aktualne
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post