Wspólne dziecko

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
Martyna85
Posty: 7
Rejestracja: 09 maja 2022, 20:43 - pn

Wspólne dziecko

Post autor: Martyna85 »

Mam 36 lat, wykształcenie wyższe, niezależna finansowo i mieszkaniowo. Mam 165 cm wzrostu, brunetka, niebieskie oczy, normalna budowa ciała. Jestem spokojną domatorką, która szuka partnera do wspólnego posiadania i wychowania dziecka. Myślę że kilkumiesięczny okres na poznanie i weryfikację wzajemnych oczekiwań przed podjęciem ostatecznej decyzji to minimum. Poza tym chciałabym, aby łączyła nas przyjaźń, związku i posiadania tradycyjnej rodziny nie wykluczam. Nie mam preferencji co do wieku i wygląd, jednak mile widziane osoby starsze i powyżej 175 cm wzrostu. Na pewno musi to być osoba poważna, odpowiedzialna, niezależna finansowo i mieszkaniowo, bezdzietna, która chce czynnie uczestniczyć w wychowaniu i dla której rodzicielstwo to nie tylko określona kwota pieniędzy. Orientacja nie jest problemem, przede wszystkim ważne jest czy będziesz dobrym tatą. Dawcy i mężczyźni posiadający dzieci wykluczeni. Mieszkam w Łodzi i przeprowadzka raczej nie wchodzi w grę. Proszę o kontakt na e-mail livia8787@wp.pl. Pozdrawiam
tygrys10
Posty: 102
Rejestracja: 13 lutego 2022, 03:38 - ndz

Re: Wspólne dziecko

Post autor: tygrys10 »

Hej pisze z ogloszenia.ja mgr robię od rana do wieczora bo sam się utrzymuje i mam swoje mieszkanie,kawaler bez dzieci.wypada mi już życie ułożyć a maila mam że strony.mam Full zawodów m.in informatyka,marketing,spawacz,wózek widłowy i prawo jazdy nawet na tiry.nie chce być sam już trochę dalej mieszkasz ale dla chce to nie ma nic trudnego.odpisz. tortu nie wyskocze
Mail zwierzak_zwierzak@interia.pl
Martyna85
Posty: 7
Rejestracja: 09 maja 2022, 20:43 - pn

Re: Wspólne dziecko

Post autor: Martyna85 »

Aktualne
Dawid1997
Posty: 63
Rejestracja: 09 listopada 2021, 12:17 - wt

Re: Wspólne dziecko

Post autor: Dawid1997 »

Cześć.Pisz na e-mail dawid15234@wp.pl
pasemko
Posty: 250
Rejestracja: 12 grudnia 2019, 18:53 - czw

Re: Wspólne dziecko

Post autor: pasemko »

Kamil1985
Posty: 315
Rejestracja: 26 września 2022, 17:21 - pn

Re: Wspólne dziecko

Post autor: Kamil1985 »

Zapraszam do kontaktu kamil.luczak85@wp.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post