Para dziewczyn szuka dawcy.

Ogłoszenia kobiet
BernadetaiBeata
Posty: 1
Rejestracja: 10 lipca 2022, 18:24 - ndz

Para dziewczyn szuka dawcy.

Post autor: BernadetaiBeata »

Witam. Jesteśmy parą kobiet z wieloletnim stażem związku. Nasza sytuacja życiowa jest ustabilizowana, jedyne czego nam brakuje do szczęścia to posiadanie dziecka🙂 Poszukujemy kogoś, która nam pomoże spełnić nasze marzenie. Metoda naturalna NIE wchodzi w grę. Interesują nas osoby, które są z okolic Śląska i małopolski
;)
Tomasz99
Posty: 158
Rejestracja: 24 maja 2020, 10:33 - ndz

Re: Para dziewczyn szuka dawcy.

Post autor: Tomasz99 »

Tudlapan30
Posty: 6
Rejestracja: 15 lipca 2022, 09:34 - pt

Re: Para dziewczyn szuka dawcy.

Post autor: Tudlapan30 »

Hej na forum jest jeden mój post który wszystko wyjaśnia a w razie pytań piszcie do mnie na email jeśli jesteście zainteresowane

tudlapan30@gmail.com

Miłego dnia
wegas333
Posty: 303
Rejestracja: 17 listopada 2017, 15:45 - pt

Re: Para dziewczyn szuka dawcy.

Post autor: wegas333 »

Slavo778
Posty: 26
Rejestracja: 17 lutego 2022, 17:22 - czw

Re: Para dziewczyn szuka dawcy.

Post autor: Slavo778 »

Cześć! Z miłą chęcią Wam pomogę. Mam grupę krwi Brh+ 43 lata mieszkam w Niemczech ale jestem zmotoryzowany I mogę przyjechać. Dajcie znać jeżeli jesteście zainteresowane.
mezczyzna1978
Posty: 2
Rejestracja: 23 lipca 2022, 22:03 - sob

Re: Para dziewczyn szuka dawcy.

Post autor: mezczyzna1978 »

Mam 44 lata, jestem wykształconym, zadbanym, bez nałogów, poukładanym, ZDROWYM, UCZCIWYM mężczyzną. Do szczęścia brakuje mi tylko zostania ojcem (co-parenting) i pomocy w wychowywaniu dziecka kobiecie lub parze kobiet (dziecko zostaje z matką lub matkami – ja tylko pomagam w wychowaniu i utrzymaniu dziecka). Nie chcę być tylko anonimowym dawcą spermy, który nie ma kontaktu z dzieckiem. Na kontakcie i zdrowych relacjach bardzo mi zależy. Sam jestem w szczęśliwym, długoletnim związku homoseksualnym. Zapłodnienie możliwe TYLKO metodą in-vitro. Mail: mezczyzna19781978@interia.pl
Slavo778
Posty: 26
Rejestracja: 17 lutego 2022, 17:22 - czw

Re: Para dziewczyn szuka dawcy.

Post autor: Slavo778 »

Cześć, z miłą chęcią bym Wam pomógł. Mam 44 lata grupa krwi Brh+ Dajcie znać jeżeli jesteście zainteresowane.
Rafal.Z
Posty: 16
Rejestracja: 02 lipca 2020, 09:30 - czw
Lokalizacja: Kraków

Re: Para dziewczyn szuka dawcy.

Post autor: Rafal.Z »

Robert z Krakowa chętnie pomogę

prosze o kontakt robert123456@op.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post