Zdrowy, wykształcony i wysportowany 26 letni mężczyzna pomoże spełnić marzenie o dziecku ❤️ zdj w profilu

Ogłoszenia dawców spermy
kapers
Posty: 15
Rejestracja: 22 lutego 2020, 10:32 - sob

Zdrowy, wykształcony i wysportowany 26 letni mężczyzna pomoże spełnić marzenie o dziecku ❤️ zdj w profilu

Post autor: kapers »

Witam was serdecznie ^^ Z tej strony Gracjan, 26 lat.
174 cm wzrostu, 86kg wagi.
brunet, o ciemnych oczach.
Wykształcenie wyższe II Stopnia - tyle wstępu ;)

Jestem zdrowy i energiczny, rzadko choruję, nie spożywam żadnych używek, alkohol jedynie okazjonalnie, nigdy nie paliłem. Prowadzę bardzo aktywny tryb życia ( sport min 3x w tygodniu bieganie, siłownia piłka nożna) oraz dbam o prawidłową dietę. Jestem osobą spokojną, zrównoważoną i ugodową, ale też wytrwałą mocno dążącą do postawionych sobie celów.

W mojej rodzinie nie było żadnych chorób genetycznych. Honorowy dawca krwi od 4 lat, oddaję ją regularnie co 3 miesiące.

Już jaki dziecko miałem bardzo dobre wyniki w nauce, nie było żadnych problemów z przyswajaniem wiedzy

Bez zbędnych formalności i pytań, całkowita dyskrecja więc nie musisz się niczym martwić 😊

Jestem z dolnegośląska

e-mail : kasperski3875@gmail.com

W razie pytań zapraszam do kontaktu na wszystkie chętnie odpowiem. Oraz do zapoznania się ze zdjęciami, bo na pewno ułatwią decyzje 😊

https://www.fotosik.pl/zdjecie/9f1c666d21b14e6a
Ostatnio zmieniony 20 czerwca 2023, 16:05 - wt przez kapers, łącznie zmieniany 4 razy.
kapers
Posty: 15
Rejestracja: 22 lutego 2020, 10:32 - sob

Re: Zdrowy, wysportowany 25 letni mężczyzna pomoże spełnić marzenie o dziecku ❤️ (dolnyśląsk) zdj w profilu

Post autor: kapers »

Aktualne zapraszam 😊
kapers
Posty: 15
Rejestracja: 22 lutego 2020, 10:32 - sob

Re: Zdrowy, wysportowany 25 letni mężczyzna pomoże spełnić marzenie o dziecku ❤️ (dolnyśląsk) zdj w profilu

Post autor: kapers »

Aktualne zapraszam ☺️
kapers
Posty: 15
Rejestracja: 22 lutego 2020, 10:32 - sob

Re: Zdrowy, wysportowany 25 letni mężczyzna pomoże spełnić marzenie o dziecku ❤️ (dolnyśląsk) zdj w profilu

Post autor: kapers »

Zapraszam do kontaktu 😊
dwiekobietki2022
Posty: 53
Rejestracja: 12 kwietnia 2022, 20:22 - wt

Re: Zdrowy, wysportowany 25 letni mężczyzna pomoże spełnić marzenie o dziecku ❤️ (dolnyśląsk) zdj w profilu

Post autor: dwiekobietki2022 »

kapers pisze: 11 stycznia 2022, 12:01 - wt Hej ^^

Witam cię serdecznie, z tej strony Gracjan, 25 lat.
174 cm wzrostu, 84 kg wagi.
brunet, o ciemnych oczach.
Z wykształcenia Mgr fizjoterpii - tyle wstępu ;)

Zdrowy energiczny, rzadko chorujący, bez żadnych używek, nie pije alkoholu, nie palę. Prowadzę bardzo aktywny tryb życia ( sport min 3x w tygodniu bieganie, siłownia piłka nożna) oraz dbam o prawidłową dietę. Jestem osobą spokojną, zrównoważoną i ugodową, ale też wytrwałą mocno dążącą do postawionych sobie celów.
W mojej rodzinie nie było żadnych chorób genetycznych. Honorowy dawca krwi od 4 lat, oddaję ją regularnie co 3 miesiące.

Bez zbędnych formalności i pytań, całkowita dyskrecja więc nie musisz się niczym martwić.

Jestem z okolic Zgorzelca, spotkania Wrocław/Jelenia góra, Legnica i cały dolnyśląsk.

e-mail : kasperski3875@gmail.com

W razie pytań zapraszam do kontaktu na wszystkie chętnie odpowiem. Oraz do zapoznania się ze zdjęciami, bo na pewno ułatwią decyzje 😊

https://www.fotosik.pl/zdjecie/9f1c666d21b14e6a

Napisałyśmy do Ciebie maila 😊
kapers
Posty: 15
Rejestracja: 22 lutego 2020, 10:32 - sob

Re: Zdrowy, wysportowany 25 letni mężczyzna pomoże spełnić marzenie o dziecku ❤️ (dolnyśląsk) zdj w profilu

Post autor: kapers »

Zapraszam do kontaktu, oferta aktualna 😊
kapers
Posty: 15
Rejestracja: 22 lutego 2020, 10:32 - sob

Re: Zdrowy, wykształcony i wysportowany 26 letni mężczyzna pomoże spełnić marzenie o dziecku ❤️ zdj w profilu

Post autor: kapers »

Ogłoszenie nadal aktualne, zapraszam do kontaktu 😊
kapers
Posty: 15
Rejestracja: 22 lutego 2020, 10:32 - sob

Re: Zdrowy, wykształcony i wysportowany 26 letni mężczyzna pomoże spełnić marzenie o dziecku ❤️ zdj w profilu

Post autor: kapers »

Aktualne, zapraszam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post