Warszawa, ładna 36 latka pozna mężczyznę do związku ,,projekt dziecko"

:arrow: np. Warszawa i Radom
Ali

Warszawa, ładna 36 latka pozna mężczyznę do związku ,,projekt dziecko"

Post autor: Ali »

Mam 36 lat, jestem ładną szatynką z brązowymi oczami z miłą aparycją, 162 cm, 54 kg. Stabilna finansowo, magister, swoje mieszkanie. Nie mam zobowiązań z przeszłości, etapy pozamykane. Dotychczas nie udało mi się ułożyć życia z odpowiednim mężczyzną zdecydowanym na dziecko. Uważam, że świadome samotne macierzyństwo to egoizm i pozbawianie dziecka bardzo ważnej w jego rozwoju roli ojca. Dlatego poszukuję mężczyzny z Warszawy lub z okolic, który nie zdołał sobie dotychczas ułożyć życia, a bardzo chciałby mieć dziecko. Poszukuję mężczyzny do coparentingu lub związku, który nie tylko chce przekazać geny, ale który także chce aktywnie uczestniczyć w życiu dziecka — mieć z nim regularny kontakt oraz realny wpływ na jego wychowanie. Wszystko zależy od nas, jak się nasze życie ułoży.
Koncert życzeń 😊 jak jesteś w wieku od 33 do 44 lat, wysoki od 175 cm o normalnej budowie ciała, kolor oczu i włosów bez znaczenia (nie łysy), masz poczucie humoru, jesteś inteligentny, wykształcony, ustabilizowany życiowo z poważnym nastawieniem do życia to napisz priv. Szukam ojca dla dziecka, nie dawcy (sprzedawcy spermy), bez obciążeń genetycznych z aktualnymi badaniami. Bez nałogów.
Nie wiem jeszcze, czy to forum jest odpowiednim miejscem? Może naiwnie wierzę, że poznam tutaj kogoś wartościowego.
Ostatnio zmieniony 23 listopada 2022, 11:24 - śr przez Ali, łącznie zmieniany 1 raz.
Mariusz 30

Re: Warszawa, ładna 36 latka pozna mężczyznę do związku ,,projekt dziecko"

Post autor: Mariusz 30 »

Cześć chętnie ci pomogę pisz mariuszujaworek@gmail.com
A31

Post autor: A31 »

Z miłą chęcią poznam Ciebie i pomogę Tobie
albio21.90@wp.pl
Płodze i znikam

Post autor: Płodze i znikam »