Zapłodnię lub jest też opcja założenia rodziny - Trójmiasto

:arrow: Dawcy nasienia z woj. pomorskiego
onx.trojmiasto
Posty: 2
Rejestracja: 25 listopada 2022, 15:18 - pt

Zapłodnię lub jest też opcja założenia rodziny - Trójmiasto

Post autor: onx.trojmiasto »

Cześć :)

O mnie: Mam 35 lat, jestem zadbanym, wysokim (powyżej 180 cm), szczupłym, ciemnym blondynem. Nie palę (nigdy nie paliłem). Alkohol piję 2-3 razy w roku. Bardzo dbam o zdrowie. Odżywiam się tylko ekologiczną żywnością, biorę najlepsze suplementy, uprawiam sport. Nie szczepiłem się na Covid. Nie przyjmuję żadnych leków. Mam wykształcenie wyższe magisterskie. Inteligencja ponoć powyżej przeciętnej :D Typ naukowca, intelektualisty. Umysł ścisły. Introwertyk, ale towarzyski ;) Prowadzę własną firmę i bardzo dobrze sobie radzę finansowo. Jestem dobrym, wrażliwym, dojrzałym emocjonalnie mężczyzną. Ponadto jestem singlem i kawalerem. Nie mam dzieci.

Ty: Singielka do 37 lat, zadbana, szczupła, drobnej budowy, powyżej 167 cm wzrostu. Musisz mi się spodobać :) Niepaląca. Nie szczepiona na Covid. Dobrze wykształcona lub ewentualnie w trakcie studiów. Inteligentna, ambitna, zaradna finansowo. Potrafiąca samodzielnie utrzymać siebie i dziecko na dobrym poziomie. Dojrzała i stabilna emocjonalnie.

Pomogę Tobie zajść w ciążę.

Moje zasady: Tylko metoda naturalna. Konieczne wcześniejsze spotkanie na kawie i po prostu wzajemne poznanie się ;) W końcu nie chcemy mieć dziecka z przypadkową osobą ;) Zależy mi na dyskrecji - nie chcę ujawniać żadnych danych, żeby nie być ciąganym w przyszłości po Sądach za alimenty. Nie przesyłam zdjęć. Nie przesyłam badań i nie wymagam tego od Ciebie. Jestem zdrowy. Musisz mi po prostu zaufać, że tak jest. Spotkanie tylko w Trójmieście. Ty zapewniasz miejsce do spotkania i w razie takiej konieczności je opłacasz. Możesz na stałe mieszkać w dowolnym miejscu w Polsce lub za granicą. Nie oczekuję od Ciebie żadnej gratyfikacji finansowej. Szukam tylko jednej kobiety. Chcę uniknąć sytuacji posiadania większej ilości dzieci, aby w przyszłości one się ze sobą nie poznały i nie założyły razem rodziny (myśląc, że są niespokrewnione).

Moja motywacja: Zawsze chciałem mieć normalną, szczęśliwą rodzinę. Jednak przez ostatnie 15 lat nie udało mi się poznać kobiety, która by się do tego nadawała. Ostatnio straciłem nadzieję, że kiedykolwiek się to uda i po prostu chcę przekazać swoje geny dalej i mieć taką świadomość, że gdzieś tam żyje sobie mój potomek i że jednocześnie spełniłem czyjeś marzenie o dziecku :)

P.S. Jeśli jesteś kobietą, która chce założyć normalną rodzinę, to możemy się również pod tym kątem poznać. Może na tym portalu szczęście się do nas uśmiechnie ;) Tylko wtedy oczekuję innej kolejności tzn. randkowanie (około 10 pierwszych spotkań), związek z mieszkaniem osobno, związek z mieszkaniem razem, narzeczeństwo, ślub (jeśli chcesz), dziecko. Nie interesuje mnie w tej opcji żaden układ typu sponsor/utrzymanka, czy białe małżeństwo, tylko normalna relacja oparta na miłości. W tej opcji interesują mnie tylko kobiety aktualnie bezdzietne. Musisz także mieszkać w Trójmieście lub bliskich okolicach lub brać pod uwagę zmianę miejsca zamieszkania.

Kontakt tylko przez e-mail: onx.trojmiasto@gmail.com
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post