Poważny facet gej pomoże w zapłodnieniu i pomocy w wychowaniu

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
Idyllian
Posty: 1
Rejestracja: 07 listopada 2022, 16:32 - pn

Poważny facet gej pomoże w zapłodnieniu i pomocy w wychowaniu

Post autor: Idyllian »

Witam, od paru lat myśle o założeniu rodziny , ale z oczywistych powodów wiem że to nie będzie możliwe w naturalny sposób. Szukam raczej relacji przyjacielskiej z kobietą pragnącą mieć dziecko. Chciałbym pomoc w wychowaniu dziecka i mieć z nim kontakt oraz by miało we mnie wsparcie. Dziecko będzie dla mnie najwyższym priorytetem. Chce by nie odczuwało braku i było normalne jak inne dzieci. Nie szukam tutaj żadnej utrzymanki czy kobiety która szuka tylko dawcy nasienia. Szukam raczej kobiety która jest ciekawa, sympatyczna , stabilna emocjonalnie i zawodowo. Kogoś inteligentnego z pasją i marzeniami które realizuje. Trochę o mnie:

Mam 198 cm wzrostu, przystojny , 35 lat , dużo ciemnych włosów lekko kręcone ,oczy niebieskie , zdrowe zęby, grupa krwi 0Rh+.
Zdrowy, nie mam żadnych chorób. Budowa ciała - normalna. Staram się balansować mój tryb życia ze względu na moją pracę w IT (tak, jestem informatykiem z zawodu ) aktywnie uczęszczam w biegach , konwentach , kocham astrofotografie, aż po gry planszowe. Nie palę i nie pije. Jestem osobą wrażliwą , przez co trochę introwertyczną,. Kinomaniak , najbardziej lubię filmy fantastyczne / trillery / psychologiczne / animowane. Lubię podróżować od czasu do czasu ale najbardziej kocham swoj dom . Uważam się za osobę wartościową , która szanuje ludzi zwłaszcza osoby bliskie czy rodzinę. Ludzie którzy mnie znają uważają mnie za osoba rozważna która lubi rozmawiać. Jestem tez osoba poważną i interesują mnie tylko poważne oferty. Jeśli jesteś zainteresowana pisz. Okolice Łódzkie , Mazowieckie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post