Wspólne dziecko

Ogłoszenia matrymonialne kobiet
Livia37
Posty: 7
Rejestracja: 27 listopada 2022, 18:33 - ndz

Wspólne dziecko

Post autor: Livia37 »

Mam 38 lat, bezdzietna, stanu wolnego, wyższe wykształcenie, własne mieszkanie, niezależna finansowo. Spokojna domatorka, 165 cm wzrostu, ciemne włosy niebieskie oczy, normalna budowa ciała. Szukam Pana bezdzietnego, niezależnego, pracującego, który pragnie mieć dziecko i wspólnie je wychować. Związku nie wykluczam. Nie mam szczególnych preferencji co do wieku i wyglądu, chociaż mile widziana osoba starsza. Po prostu musimy się sobie spodobać i porozumieć. Mieszkam w Łodzi I przeprowadzka raczej nie wchodzi w grę. Nie jestem zainteresowana dawcami nasienia.
Ostatnio zmieniony 18 lutego 2024, 20:44 - ndz przez Livia37, łącznie zmieniany 1 raz.
Michael33
Posty: 8
Rejestracja: 12 sierpnia 2021, 01:17 - czw

Re: Wspólne dziecko

Post autor: Michael33 »

Witaj Livia, jestem Michał lat 34 z Sieradza. Bardzo chciałbym Cię poznać. Jestem fajnym z poczuciem humoru chłopakiem.
Michael33
Posty: 8
Rejestracja: 12 sierpnia 2021, 01:17 - czw

Re: Wspólne dziecko

Post autor: Michael33 »

Witaj Livia, jestem spokojnym zrównoważonym chłopakiem. Wzrost ok 170 cm. Oczy brązowe, budowa ciała normalna. Nie ukrywam że podoba mi się to że chcesz mieć dziecko z partnerem i nie szukasz tylko dawcy nasienia. Ja również chciałbym mieć dziecko. Jestem niezależny finansowo z własnym mieszkaniem tylko jeszcze brakuje mi kogoś do kochania czyli rodziny . Bardzo lubię sport, lubię także muzykę czytanie książek oraz spacery w gronie bliskich mi osób. Jestem chłopakiem , który ma dystans do siebie .
Michael33
Posty: 8
Rejestracja: 12 sierpnia 2021, 01:17 - czw

Re: Wspólne dziecko

Post autor: Michael33 »

W jak odległym czasie chciałabyś zostać mamą?
Livia37
Posty: 7
Rejestracja: 27 listopada 2022, 18:33 - ndz

Re: Wspólne dziecko

Post autor: Livia37 »

W zależności od sytuacji- kiedy spotkam odpowiednią osobę. Nie chcę robić nic na siłę. Proszę o kontakt przez wiadomość prywatną
Michael33
Posty: 8
Rejestracja: 12 sierpnia 2021, 01:17 - czw

Re: Wspólne dziecko

Post autor: Michael33 »

Jeśli jesteś nadal zainteresowana znajomością to jest mój nr726756146
Livia37
Posty: 7
Rejestracja: 27 listopada 2022, 18:33 - ndz

Re: Wspólne dziecko

Post autor: Livia37 »

Proszę o kontakt na priv
Mariusz 30
Posty: 132
Rejestracja: 28 marca 2022, 05:49 - pn

Re: Wspólne dziecko

Post autor: Mariusz 30 »

Cześć chętnie ci pomogę pisz mariuszujaworek@gmail.com
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post