Para kobiet z małopolski szuka dawcy

Ogłoszenia kobiet
Tulipan
Posty: 830
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Para kobiet z małopolski szuka dawcy

Post autor: Tulipan »

Witam. Oddam nasienie. Jestem blondynem, 178cm wzrostu, normalnej budowy, niebieskie oczy, 40l, grupa krwi arh minus, bez nałogów, bez chorób genetycznych w rodzinie,. Bydgoszcz tel 500278375 pozdrawiam
piotrus.cichocki
Posty: 13
Rejestracja: 29 maja 2022, 11:28 - ndz

Re: Para kobiet z małopolski szuka dawcy

Post autor: piotrus.cichocki »

Wysoki, niebieskooki mężczyzna, z wyższym wykształceniem ( mgr inż.) pomoże w zapłodnieniu zdecydowanej parze lub kobiecie. Gwarantuje 100% dyskrecji oraz zdrowia. Mam 38 lat, posiadam własne potomstwo. ( Płock )
Zapraszam do kontaktu pod adresem piotrus.cichocki@wp.pl
patryk.nowak1984
Posty: 57
Rejestracja: 09 czerwca 2019, 12:45 - ndz

Re: Para kobiet z małopolski szuka dawcy

Post autor: patryk.nowak1984 »

37 letni , wysoki facet, normalnej budowy ciała, z wyższym wykształcaniem pomoże bezinteresownie w poczęciu dziecka . Metoda zapłodnienia dowolna. Okolice Płocka
Pozdrawiam
Pawełmaj
Posty: 54
Rejestracja: 05 stycznia 2021, 01:05 - wt

Re: Para kobiet z małopolski szuka dawcy

Post autor: Pawełmaj »

Witam
Mam 40lat dwójkę dzieci w wieku 2 i 4 lata.
Jestem szczupłym ciemno blondynem o niebieskich oczach grupa krwi 0Rh+. Jestem z okolic Łodzi.
Jak coś zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam
Tomek 007
Posty: 29
Rejestracja: 09 grudnia 2023, 12:56 - sob

Re: Para kobiet z małopolski szuka dawcy

Post autor: Tomek 007 »

Cześć ! Jestem zainteresowany ! Mam 43 lata dwóch synów jeden magister z dwóch fakultetów drugi kończy liceum ! Chętnie oddam nasienie ! Aby dogadać szczegóły podaj numer telefonu lub odezwij się na maila tomek.wilczor@interia.pl blondyn oczy niebieskie 177cm wzrostu zbudowany ! Jestem z Ciechocinka .
wegas333
Posty: 306
Rejestracja: 17 listopada 2017, 15:45 - pt

Re: Para kobiet z małopolski szuka dawcy

Post autor: wegas333 »

19 lat
Awatar użytkownika
sneforov
Posty: 293
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice

Re: Para kobiet z małopolski szuka dawcy

Post autor: sneforov »

Cześć. Mogę pomóc. 33 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi ARhD+. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. IQ: 130. Katowice.
email: sneforov@gmail.com
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Para kobiet z małopolski szuka dawcy

Post autor: Michał ogier »

KatarzynaTi pisze: 05 grudnia 2022, 17:15 - pn Witam

Wraz z partnerką poszukuję dawcy nasienia do metody inseminacji domowej lub w klinice.

Chciałybyśmy, aby dawca miał jasne włosy i niebieskie oczy, miał około 170-190 cm wzrostu, nie miał nadwagi, nie posiadał nałogów , był wykształcony, uśmiechnięty, z poczuciem humoru a przede wszystkim zdrowy.

Prosimy o kontakt tylko osoby zdecydowane, dojrzałe i odpowiedzialne.

Szczegóły chętnie omówimy indywidualnie.
Cześć witaj jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes 724392566tylko pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie.
mareczek_ewe
Posty: 5
Rejestracja: 07 sierpnia 2023, 19:28 - pn

Re: Para kobiet z małopolski szuka dawcy

Post autor: mareczek_ewe »

Cześć, spełniam wszystkie te wymagania, zapraszam do kontaktu: mareczek_2@interia.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post