Biały związek i rodzina

:arrow: Biały związek to związek bez sexu. Ogłoszenia matrymonialne :P
mart_4794
Posty: 12
Rejestracja: 06 czerwca 2022, 21:40 - pn

Biały związek i rodzina

Post autor: mart_4794 »

Cześć!

Jestem 28-letnim facetem, szukającym kobiety do białego związku zbudowanego na przyjaźni i wzajemnym zaufaniu. Pragnę poznać partnerkę, dla której seks nie jest istotnym aspektem życia. Chciałbym przy tym stworzyć pełną, kochającą się rodzinę i dzięki temu nadać swojemu życiu głębszy sens, mieć się o kogo troszczyć, iść razem przez życie, być troskliwym oraz czułym partnerem i ojcem.

Kilka słów o mnie - jestem wysokim, atrakcyjnym brunetem, ambitnym, wykształconym i zmotoryzowanym, na poziomie. Myślę, że mogę się też opisać jako człowiek pogodny, przyjacielski, o dobrym sercu i z poczuciem humoru. Staram się prowadzić aktywny tryb życia, uwielbiam przyrodę i podróże. W wolnych chwilach lubię spacery po lesie, rowerowe czy też samochodowe wypady. Jestem optymistą/ realistą, z romantycznym zacięciem - wrażliwym na drugiego człowieka i świat. Mieszkam w bliskich okolicach Łodzi i w związku z tym, że buduję dom, szukam kobiety z łódzkiego, lub takiej, która mogłaby się w przyszłości przeprowadzić.

Szukam kobiety szczerej, mądrej życiowo i o dobrym sercu, dla której seks nie jest istotnym aspektem życia.

Jeśli szukasz podobnej relacji opartej na przyjaźni, jesteś samotną mamą, która chciałaby mieć u boku kompana do wspólnego kroczenia przez życie lub jesteś kobietą, która chciałaby zostać mamą, odezwij się, a opowiem o sobie więcej.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu!
Ostatnio zmieniony 21 stycznia 2023, 21:44 - sob przez mart_4794, łącznie zmieniany 3 razy.
Izgra
Posty: 6
Rejestracja: 09 października 2022, 02:19 - ndz

Re: Poznam do białego związku i założenia rodziny

Post autor: Izgra »

:)
mart_4794
Posty: 12
Rejestracja: 06 czerwca 2022, 21:40 - pn

Re: Biały związek i rodzina

Post autor: mart_4794 »

aktualne
ODPOWIEDZ