Biały związek i rodzina :)

:arrow: Miłość bez szukania przygód.
mart_4794

Biały związek i rodzina :)

Post autor: mart_4794 »

Cześć!

Jestem 28-letnim facetem, szukającym kobiety do białego związku zbudowanego na przyjaźni i wzajemnym zaufaniu. Pragnę poznać partnerkę, dla której seks nie jest istotnym aspektem życia. Chciałbym przy tym stworzyć pełną, kochającą się rodzinę i dzięki temu nadać swojemu życiu głębszy sens, mieć się o kogo troszczyć, iść razem przez życie, być troskliwym oraz czułym partnerem i ojcem.

Kilka słów o mnie - jestem wysokim, atrakcyjnym brunetem, ambitnym, wykształconym i zmotoryzowanym, na poziomie. Myślę, że mogę się też opisać jako człowiek pogodny, przyjacielski, o dobrym sercu i z poczuciem humoru. Staram się prowadzić aktywny tryb życia, uwielbiam przyrodę i podróże. W wolnych chwilach lubię spacery po lesie, rowerowe czy też samochodowe wypady. Jestem optymistą/ realistą, z romantycznym zacięciem - wrażliwym na drugiego człowieka i świat. Mieszkam w bliskich okolicach Łodzi i w związku z tym, że buduję dom, szukam kobiety z łódzkiego, lub takiej, która mogłaby się w przyszłości przeprowadzić.

Szukam kobiety szczerej, mądrej życiowo i o dobrym sercu, dla której seks nie jest istotnym aspektem życia.

Jeśli szukasz podobnej relacji opartej na przyjaźni, jesteś samotną mamą, która chciałaby mieć u boku kompana do wspólnego kroczenia przez życie lub jesteś kobietą, która chciałaby zostać mamą, odezwij się, a opowiem o sobie więcej.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu!
Ostatnio zmieniony 21 grudnia 2022, 19:57 - śr przez mart_4794, łącznie zmieniany 1 raz.
Sylwia90

Re: Poznam kobietę do białęgo związku i założenia rodziny

Post autor: Sylwia90 »

Witaj..
Zastanawia mnie czy bylibysmy w stanie zlapac porozumienie ..
mart_4794

Re: Biały związek i rodzina :)

aktualne
Marcia2000

Post autor: Marcia2000 »

Cześć
Powiedz czy ogłoszenie nadal aktualne?
Jeśli tak to napisz w jakim wieku i o jakiej urodzie tej partnerki szukasz
Pozdrawiam
mart_4794

Jeśli chodzi o wiek, myślę, że tak do 35/36 lat. Odnośnie urody, nie jest do dla mnie sprawa kluczowa, choć zawsze podobały mi się naturalne, uśmiechnięte i subtelne dziewczyny ;)
ODPOWIEDZ