Atrakcyjna szuka zadbanego pana, który pomoze mi zostać mama.,

:arrow: np. Katowice, Częstochowa czy Sosnowiec
Tulipan
Posty: 783
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Atrakcyjna szuka zadbanego pana, który pomoze mi zostać mama.,

Post autor: Tulipan »

Cześć. Jeżeli szukasz konkretów od mężczyzny to polecam się. Jestem ojcem dwójki zdrowych dzieci. Nie posiadam żadnych nałogów i chorób w rodzinie.Moje dzieci urodziły się z punktacją 10 na 10 są zdrowe i inteligentne. Jestem blondynem, niebieskie oczy, 178cm wzrostu, normalnej budowy, dbam o sobie - co roku robię podstawowe badania dla własnej wiedzy po prostu dbam o zdrowie. W rodzinie brak chorób genetycznych.40lat. Bez zobowiązań, higiena, dyskrecja i zdrowie tego wymagam na spotkaniu. Tel 500278375
Arturluca
Posty: 1
Rejestracja: 15 stycznia 2023, 07:39 - ndz

Re: Atrakcyjna szuka zadbanego pana, który pomoze mi zostać mama.,

Post autor: Arturluca »

Witam Chetnie pomogę ci jestem doświadczonym facetem 4dzieci wszystkie zdrowe i ładne Mam 182 cm wzrostu 89kg wagi i wiek 53 lata bez nałogów nigdy w życiu nie paliłem uprawiałem sport przez prawie 20lat zawodowo ,jeśli masz ochote porozmawiać lub spotkac się to napisz
donaljack60@yahoo.com
Tulipan
Posty: 783
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Atrakcyjna szuka zadbanego pana, który pomoze mi zostać mama.,

Post autor: Tulipan »

Witam. Jestem 40letnim, niebieskookim blondynem, 178cm wzrostu, 86kg wagi, normalnej budowy, bez chorób genetycznych w rodzinie, bez nałogów, płodny - mam swoje dzieci. Grupa krwi arh minus. Jeżeli chcesz skorzystać z mojej pomocy to porozmawiamy telefonicznie o szczegółach. Tel 500278375 pozdrawiam
Dawid1992
Posty: 2
Rejestracja: 13 stycznia 2023, 19:30 - pt
Lokalizacja: Polska opolskie

Re: Atrakcyjna szuka zadbanego pana, który pomoze mi zostać mama.,

Post autor: Dawid1992 »

Witam serdecznie cię Moniko jeśli jesteś jeszcze zainteresowana zapłodnienie to zapraszam Cię do kontaktu ze mną pozdrawiam cieplo
Dawido
Wojtek19#
Posty: 3
Rejestracja: 26 stycznia 2023, 21:48 - czw

Re: Atrakcyjna szuka zadbanego pana, który pomoze mi zostać mama.,

Post autor: Wojtek19# »

Chętnie zaplodnie 797498700
Tulipan
Posty: 783
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Atrakcyjna szuka zadbanego pana, który pomoze mi zostać mama.,

Post autor: Tulipan »

Witam. Jestem 40letnim mężczyzną, blondyn, niebieskie oczy, 178cm wzrostu, zdrowy, bez chorób genetycznych i wenerycznych. Mam własne zdrowe dzieci czyli jestem płodny. Mogę pomóc Tobie zajść w ciążę. Tel 500278375 Bydgoszcz
Norbertmalopolska
Posty: 2
Rejestracja: 26 marca 2023, 21:54 - ndz

Re: Atrakcyjna szuka zadbanego pana, który pomoze mi zostać mama.,

Post autor: Norbertmalopolska »

Hej jestem wysokim dobrze zbudowanym brunetem wzrost 1.90 waga 90 kg o brązowych oczach bez nałogów 36 lat pomogę zajść w ciążę
sneforov
Posty: 287
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice

Re: Atrakcyjna szuka zadbanego pana, który pomoze mi zostać mama.,

Post autor: sneforov »

Cześć. Mogę pomóc. 33 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi 2+. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. Mogę pomóc tylko w zapłodnieniu bez dalszych roszczeń. Katowice.
email: sneforov@gmail.com
Qwerty2299
Posty: 8
Rejestracja: 14 grudnia 2021, 22:00 - wt

Re: Atrakcyjna szuka zadbanego pana, który pomoze mi zostać mama.,

Post autor: Qwerty2299 »

Pomge
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post