Szukam dawcy - Trójmiasto lub warszawa

:arrow: np. Bydgoszcz i Toruń
Kukuurydzaaa
Posty: 4
Rejestracja: 16 maja 2022, 12:57 - pn

Szukam dawcy - Trójmiasto lub warszawa

Post autor: Kukuurydzaaa »

Szukam odpowiedzialnego dawcy.
Wymagania:
- aktualny komplet badań! lub chęć ich zrobienia
- dostępność w Warszawie lub Trójmieście
- wcześniejsze spotkanie
- wysoki
- wcześniejsze wysłanie zdjęć na maila

Tylko poważne oferty!
Awatar użytkownika
mission_babe
Posty: 13
Rejestracja: 22 lipca 2022, 10:59 - pt

Re: Szukam dawcy - Trójmiasto lub warszawa

Post autor: mission_babe »

Mężczyzna z odpowiednim statusem - szuka kobiety, lub pary kobiet.
Metoda kubeczkowa.. Posiadam badania. Typ sportowca, nigdy nawet nie przeziębiony.
Możliwe wsparcie finansowe.

Więcej informacji na mission_babe@interia.pl
Prosiłbym o przesłanie zdjęcia oraz podstawowych informacji o sobie, zrewanżuje się tym samym.
Rafał123
Posty: 7
Rejestracja: 06 grudnia 2022, 19:43 - wt
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Szukam dawcy - Trójmiasto lub warszawa

Post autor: Rafał123 »

Podaj swojego mejla i napisze coś o sobie bo jestem zainteresowany
Zostanę dawcą nasienia. Metoda naturalna lub kubeczkowa ty decydujesz.
Krótko o mnie Rafał lat 23 wzrost 185 cm waga 105 kg, kolor oczu brązowe, włosy brunet grupa krwi arh+. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o mnie to napisz do mnie a odpowiem na wszystkie pytania. rafalab31@wp.pl
KlaraS
Posty: 2
Rejestracja: 20 kwietnia 2022, 23:31 - śr

Re: Szukam dawcy - Trójmiasto lub warszawa

Post autor: KlaraS »

Również szukam dawcy
Lukasz19
Posty: 1
Rejestracja: 13 grudnia 2022, 21:39 - wt

Re: Szukam dawcy - Trójmiasto lub warszawa

Post autor: Lukasz19 »

Cześć jestem zainteresowany propozycją i jestem z trójmiasta
Yeti4211
Posty: 124
Rejestracja: 19 lutego 2023, 13:10 - ndz

Re: Szukam dawcy - Trójmiasto lub warszawa

Post autor: Yeti4211 »

Witam.Jeśli dalej aktualne i jesteś zainteresowana mogę pomóc nie jestem zawodowcem więc nie mam 100 dzieci tylko swoja córkę postanowiłem komuś pomóc raz i tylko raz jeśli jesteś zainteresowana napisz priv yeti4211@op.pl
Pawełzdz
Posty: 9
Rejestracja: 05 września 2023, 08:21 - wt

Re: Szukam dawcy - Trójmiasto lub warszawa

Post autor: Pawełzdz »

Dzień dobry.
Zapraszam do kontaktu przemekzdz@tlen.pl. Pozdrawiam
ReMiiiŚ♡
Posty: 14
Rejestracja: 10 września 2023, 02:26 - ndz

Re: Szukam dawcy - Trójmiasto lub warszawa

Post autor: ReMiiiŚ♡ »

Hej jeśli nie masz nic przeciwko powiem parę słów o sobie byś wiedziała może coś więcej młody może nie bo 28 wiosnę na karku za to miły czarujący uczuciowy wrażliwy potrafiący zadbać o kobietę rodzinę mający dość spory życiowy bagaż zawiedziony troszkę znaczenia dla niektórych w tej rzeczywistości czułości współczucia wrażliwości męskości złota rączka posiadający i samotnie wychowujące synka zraniony już wiem że nikogo najprawdopodobniej nie pokocham ponownie lecz lecz pragnący dac kobiecie parze która pragnie powiększyć przekazać tknac życie mimo tego jak by miało do tego wspaniałego aktu dojść preferowalbym metoda naturalna by jeśli nie pomoc w wychowaniu móc spełnić czyjeś marzenie czy pomoc bez zbędnych wiek i procedur które to utrudniają. Z całuskami Twój wymarzony Pan Dżentelmen
Ciemny blondyn 186cm wysportowany że wsi nauczony kultury manier solidnej pracy uczciwości zdrowy plodby pragnący jedynie pomoc komuś sam wiem jak to jest i znam A także miałem mam trudną sytuację lecz w innym kierunku związana wyuczony
Jeśli jesteś ciekawa pytaj nie mam nic do ukrycia
Pozdrawiam całuski 😗😘
Zainteresowania pytania ciekawość wątpliwości pisz na wszystkie odpowiem bez tajemnic
sneforov
Posty: 287
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice

Re: Szukam dawcy - Trójmiasto lub warszawa

Post autor: sneforov »

Cześć.
Mogę pomóc. 33 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi ARhD+. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. IQ: 130. Mogę pomóc tylko w zapłodnieniu bez dalszych roszczeń. Katowice.
email: sneforov@gmail.com
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post