Nasienie

Ogłoszenia kobiet
nowakow7
Posty: 43
Rejestracja: 17 czerwca 2020, 09:09 - śr

Re: Nasienie

Post autor: nowakow7 »

Pomogę bezpłatnie kobiecie lub parze w poczęciu dziecka. Posiadam doświadczenie jako dawca nasienia. Mam 190 cm wzrostu, oczy niebieskie, wyższe wykształcenie, Gwarantuje 100% dyskrecji i zdrowia - Płock
Yeti4211
Posty: 124
Rejestracja: 19 lutego 2023, 13:10 - ndz

Re: Nasienie

Post autor: Yeti4211 »

Witam.Jeśli dalej aktualne i jesteś zainteresowana mogę pomóc nie jestem zawodowcem więc nie mam 100 dzieci tylko swoja córkę postanowiłem komuś pomóc raz i tylko raz jeśli jesteś zainteresowana napisz priv yeti4211@op.pl
Dobry dawca pomoże
Posty: 22
Rejestracja: 02 lipca 2022, 13:58 - sob

Re: Nasienie

Post autor: Dobry dawca pomoże »

Proszę pisać na maila grzesiekkaminski34@gmail.com
Krakus84
Posty: 15
Rejestracja: 08 czerwca 2021, 17:20 - wt

Re: Nasienie

Post autor: Krakus84 »

Chętnie pomogę. 39 lat, 183cm wzrostu, brunet. Jestem z Krakowa. Zapraszam serdecznie.
Razah
Posty: 9
Rejestracja: 08 listopada 2023, 10:46 - śr

Re: Nasienie

Post autor: Razah »

Cześć,
Mam 30 lat, 183 wzrostu, szczupła sylwetka. Jestem wysportowany.
Z zawodu jestem pilotem. Regularnie przeprowadzam pełne badania, mam końskie zdrowie.
Jestem z rodziny w której wszyscy żyją długo.
Pomagałem za granicą kilkukrotnie. Nie oddaje nasienia byle komu. W Europie nie mam jeszcze potomstwa.
Metoda inseminacji taka, jaka jest dla Was komfortowa, jestem tu aby pomagać, a nie się bawić.
Nawet w idealnym momencie szansa na poczęcie to około 30%, więc w razie potrzeby możliwe oczywiście kolejne podejścia.
Przed podjęciem decyzji wymagam spotkania się na kawę.
Nie zamierzam brać udziału w wychowywaniu.
Kontakt wyłącznie za pośrednictwem portalu.
Pozdrawiam
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Nasienie

Post autor: Michał ogier »

zonn pisze: 26 stycznia 2022, 09:19 - śr Potrzebuje nasienia. Zapraszam chętnego pana do relacji. Miłe widziani z małopolski.
Witam I pozdrawiam jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes 724392566tylko pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie kiedy masz dni płodne I kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia odp czekam zapraszam serdecznie
Pawełmaj
Posty: 54
Rejestracja: 05 stycznia 2021, 01:05 - wt

Re: Nasienie

Post autor: Pawełmaj »

Witam
Mam 40lat dwójkę dzieci w wieku 2 i 4 lata.
Jestem szczupłym ciemno blondynem o niebieskich oczach grupa krwi 0Rh+. Jestem z okolic Łodzi.
Jak coś zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam
Tomek 007
Posty: 29
Rejestracja: 09 grudnia 2023, 12:56 - sob

Re: Nasienie

Post autor: Tomek 007 »

Cześć ! Jestem zainteresowany ! Mam 43 lata dwóch synów jeden magister z dwóch fakultetów drugi kończy liceum ! Chętnie oddam nasienie ! Aby dogadać szczegóły podaj numer telefonu lub odezwij się na maila tomek.wilczor@interia.pl blondyn oczy niebieskie 177cm wzrostu zbudowany ! Jestem z Ciechocinka .
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Nasienie

Post autor: Michał ogier »

zonn pisze: 26 stycznia 2022, 09:19 - śr Potrzebuje nasienia. Zapraszam chętnego pana do relacji. Miłe widziani z małopolski.
Cześć witaj jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes 724392566tylko pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie kiedy masz dni płodne I kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia odp czekam zapraszam serdecznie
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Nasienie

Post autor: Michał ogier »

zonn pisze: 26 stycznia 2022, 09:19 - śr Potrzebuje nasienia. Zapraszam chętnego pana do relacji. Miłe widziani z małopolski.
Witam I pozdrawiam jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes 724392566tylko pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie kiedy masz dni płodne I kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia odp czekam zapraszam serdecznie 187zwrostu 38lat 70kg 71w pasie szczupły wysportowany zapraszam serdecznie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post