Para kobiet szuka dawcy !

Ogłoszenia kobiet
Magdaaaa
Posty: 2
Rejestracja: 08 października 2021, 16:02 - pt

Para kobiet szuka dawcy !

Post autor: Magdaaaa »

Witam,
Jesteśmy parą kobiet z dość długim stażem, mamy stabilną sytuację finansową i życiową dlatego pragniemy zrealizować już marzenie o posiadaniu potomstwa. Szukamy dawcy nasienia ( w grę wchodzi TYLKO metoda kubeczkowa), który posiada aktualne badania na choroby wirusowe,HIV, kiła, rzeżączka, chlamydioza, oraz ilość/żywotność plemników, badanie nasienia, badania genetyczne (wszelkie badania na nasz koszt) - jest zdrowy, bez historii wad genetycznych czy też przewlekłych chorób.
Zależy nam również na tym aby dawca był osobą zdecydowaną na bezinteresowną pomoc, po udanym zapłodnieniu zrywamy ze sobą kontakt, nie będziemy rościć żadnych praw i tego samego wymagamy od dawcy, tak że o kontakt prosimy tylko osoby, która spełnia te wymogi .

Preferowany mężczyzna w wieku 22-32 lat, wysoki, wykształcony, bez nałogów, najchętniej mający za sobą udane zapłodnienia.
Kontakt w wiadomości prywatnej .
Richi1991
Posty: 242
Rejestracja: 15 sierpnia 2018, 11:26 - śr

Re: Para kobiet szuka dawcy !

Post autor: Richi1991 »

Witam,z miłą chęcią ci pomoge jestem z wielkopolski wysokim szczupłym brunetem o piwnych oczkach mam 187 cm 82 kg 31 lat mam już własną córke także z zapłodnieniem nie będzie problemu :-)
piotrek_180
Posty: 2
Rejestracja: 18 maja 2022, 15:11 - śr
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Para kobiet szuka dawcy !

Post autor: piotrek_180 »

Witam, mam 180 cm 90kg dobrze zbudowany, chętnie pomogę, mam dwoje dzieci
pasemko
Posty: 250
Rejestracja: 12 grudnia 2019, 18:53 - czw

Re: Para kobiet szuka dawcy !

Post autor: pasemko »

Tulipan
Posty: 783
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Para kobiet szuka dawcy !

Post autor: Tulipan »

Witam. Jestem po badaniach itp. Tel 500278375 Bydgoszcz
wegas333
Posty: 299
Rejestracja: 17 listopada 2017, 15:45 - pt

Re: Para kobiet szuka dawcy !

Post autor: wegas333 »

Pomogę
Magdaaaa
Posty: 2
Rejestracja: 08 października 2021, 16:02 - pt

Re: Para kobiet szuka dawcy !

Post autor: Magdaaaa »

Magdaaaa pisze: 18 maja 2022, 17:41 - śr Witam,
Jesteśmy parą kobiet z dość długim stażem, mamy stabilną sytuację finansową i życiową dlatego pragniemy zrealizować już marzenie o posiadaniu potomstwa. Szukamy dawcy nasienia ( w grę wchodzi TYLKO metoda kubeczkowa), który posiada aktualne badania na choroby wirusowe,HIV, kiła, rzeżączka, chlamydioza, oraz ilość/żywotność plemników, badanie nasienia, badania genetyczne (wszelkie badania na nasz koszt) - jest zdrowy, bez historii wad genetycznych czy też przewlekłych chorób.
Zależy nam również na tym aby dawca był osobą zdecydowaną na bezinteresowną pomoc, po udanym zapłodnieniu zrywamy ze sobą kontakt, nie będziemy rościć żadnych praw i tego samego wymagamy od dawcy, tak że o kontakt prosimy tylko osoby, która spełnia te wymogi .

Preferowany mężczyzna w wieku 22-32 lat, wysoki, wykształcony, bez nałogów, najchętniej mający za sobą udane zapłodnienia.
Kontakt w wiadomości prywatnej .
wegas333
Posty: 299
Rejestracja: 17 listopada 2017, 15:45 - pt

Re: Para kobiet szuka dawcy !

Post autor: wegas333 »

A skąd dokładnie jesteś i kiedy masz płodne dni pozdrawiam
wegas333
Posty: 299
Rejestracja: 17 listopada 2017, 15:45 - pt

Re: Para kobiet szuka dawcy !

Post autor: wegas333 »

19lat obfite wytryski
trippy_boyyy
Posty: 12
Rejestracja: 15 kwietnia 2023, 09:49 - sob

Re: Para kobiet szuka dawcy !

Post autor: trippy_boyyy »

Hejka napisz do mnie 607756750
Lub Snapchat trippy_boyyy49
Mam 20 lat i trenuje kulturystyke
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post