Puszysta Chcę Zostać Zapłodniona

:arrow: np. Warszawa i Radom
Tulipan
Posty: 781
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Puszysta Chcę Zostać Zapłodniona

Post autor: Tulipan »

Cześć. Jestem chętny panią...... Tylko podać termin i miejsce spotkania. Tel 500278375
Pomocny48
Posty: 25
Rejestracja: 18 kwietnia 2023, 18:44 - wt

Re: Puszysta Chcę Zostać Zapłodniona

Post autor: Pomocny48 »

Witam chętnie pomogę.meil pomocny48@vp.pl
Tulipan
Posty: 781
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Puszysta Chcę Zostać Zapłodniona

Post autor: Tulipan »

Cześć. Jeżeli chcesz abym Tobie pomógł zostać matką to przyjedź do Bydgoszczy w te dni. Ja dostosuję się, będę mógł pomóc. Jestem osobą zdrową gdyż co roku robię sobie badania. A płodny także jestem gdyż mam swoje dzieci, córki. Tel 500278375
Jurek Nowak
Posty: 168
Rejestracja: 15 czerwca 2019, 05:05 - sob

Re: Puszysta Chcę Zostać Zapłodniona

Post autor: Jurek Nowak »

Jestem Jurek mam 46 lat 193 cm wzrostu i jestem szczupły zainteresował mnie Pani anons. Moja sperma jest bardzo dobrej jakości. jurek6056@gmail.com
Pomocny48
Posty: 25
Rejestracja: 18 kwietnia 2023, 18:44 - wt

Re: Puszysta Chcę Zostać Zapłodniona

Post autor: Pomocny48 »

Zapraszam 510-222-468
Stanlee88
Posty: 46
Rejestracja: 28 marca 2023, 00:13 - wt
Lokalizacja: Warszawa

Re: Puszysta Chcę Zostać Zapłodniona

Post autor: Stanlee88 »

Witaj, jeżeli aktualne to chętnie pomogę
blackstanley88@wp.pl
Kamil1985
Posty: 315
Rejestracja: 26 września 2022, 17:21 - pn

Re: Puszysta Chcę Zostać Zapłodniona

Post autor: Kamil1985 »

Zapraszam chętnie pomogę kontakt kamil.luczak85@wp.pl
intermission
Posty: 40
Rejestracja: 16 czerwca 2023, 21:24 - pt
Lokalizacja: Warszawa

Re: Puszysta Chcę Zostać Zapłodniona

Post autor: intermission »

Pomogę dyskrecja 100%
studiowideo4k@gmail.com
INŻ+ŻONA+DZIECKO
Posty: 56
Rejestracja: 24 lutego 2024, 22:54 - sob

Re: Puszysta Chcę Zostać Zapłodniona

Post autor: INŻ+ŻONA+DZIECKO »

DZIEN DOBRY... CHCĘ ZAPŁODNIĆ NO LATA LECĄ..INZYNIER----PSZE TAK BO POLIBUDA ma lopała mi d dupy... ja kawaler bez dzieci...chcialbym mieszkac z kobieą,żoną u mnie bo swoje mieszkania a nawet dwa. jestem uparty i temu daj etrade w zyciu.stać mnie na utrzymanie kobietyw ciąży będąc razem az do porodu a potem razem pracować aby siee dorobić audki a czasy są cięzkie bo kto widział dawac np kichane kartofle 12 zl kilo jak 1 kof 4 lata osztowało 50gr..
Do rzeczy. mam swoje mieszkanie bardzo duzo zawodów ze sam się utrzymje, nie mam dzieci i nigdy żony nie miałem. chcę kobiete do zamieszkania u mnie w beskidach..lubie góry a do stoku narciarskiego 4km... bardzo bym kochal jak ym znal koiete. ccę aby była dovra i uczciwa bo ro szlachetność i mociejsze zaufanie i wieź miedzy kobieta a facettem. mieszkam koło wadowic. lata lecąa koniete chciałbym bardzo kochać i podać jej kawe do łóżka. po zapoznaniu się liczę że kobieta zameszka zee mną jakś czas aby mieć zufane realcje a potem zapłdnić koniete bo to nas niebiosa stworzyły aby ludzie rozmnazali bo przecież nie byłoby populacji. mam bardzo duzo zawodowo, onformayuka,marketing,spawacz i kierowca tira......proszę o info!!!!! pozdrawia, P.S [rzepraszam za byki ale mam czarną klawiature nie podwsietlanąa.dzień tez nie jest teraz. mail do mnie kasjan.vuyek@interia.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post