Zdrowy, inteligentny (MENSA), przystojny, posiadający pełne badania i własne dzieci

:arrow: Dawcy życia z woj. mazowieckiego
Regulamin forum
Można ogłosić się tylko w 1. województwie lub dziale ogólnym.
rozsadny90
Posty: 10
Rejestracja: 07 lutego 2023, 00:12 - wt

Zdrowy, inteligentny (MENSA), przystojny, posiadający pełne badania i własne dzieci

Post autor: rozsadny90 »

Witam,

Jestem Tomek, dojrzały emocjonalnie 33 letni mężczyzna, który ze szczerej, bezinteresownej intencji serca chce zostać dawcą nasienia.

Podstawowe informacje o mnie: 184 cm wzrostu, 82 kg wagi (sportowa sylwetka), przystojny 8-9/10, ciemne włosy, piwne oczy, grupa krwi: ARh+, bez nałogów, piję okazjonalnie, dostępne do wglądu obszerne badania nasienia, ogólne badania przekrojowe, badania na choroby weneryczne, badania na predyspozycje chorób genetycznych. Jestem osobą o bardzo dobrym zdrowiu, nie posiadam zdiagnozowanych wad genetycznych. Moi przodkowie długo żyli, nie mieli nowotworów, przewlekłych chorób.

Rozumiem na czym polega miłość do dzieci, mam swoje dzieci, są zdrowe, ładne i mądre. Pomogłem też w ten sposób już trzem parom i byłem również dawcą nasienia w klinice. Posiadam spore doświadczenie, nie jestem nastawiony na zabawę, a na pomoc.

Obiektywnie posiadam bardzo dobre cechy dziedziczne - wysoki/znacznie ponad przeciętną iloraz inteligencji, posiadam co do tego zaświadczenie z MENSA, bardzo dobre zdrowie, jestem przystojny, mam zdrową psychikę i brak obciążeń genetycznych. Regularnie się badam. Stąd moja obecność na tym forum.

Jedynymi moim oczekiwaniem jest zachowanie wzajemnej anonimowości. Ze swojej strony również nie oczekuję, wręcz nie chcę poznać danych osobowych par biorców.

Udzielę pomocy natomiast tylko kobietom, które są w związku heteroseksualnym - formalnym bądź nie ale w związku. Takie podejście wyznaję ze względu na psychikę dziecka. Nie przeszkadza mi obecność męża jak i działanie bez wiedzy męża, partnera. Nie wnikam, nie oceniam. Jednak ta kwestia jest dla mnie kluczowa z Tylko i wyłącznie kobiety

W grę wchodzi dowolna metoda, zależna w głównej mierze od kobiety, aczkolwiek preferuję metodę kubeczkową z racji na relacje jakie łączą parterów będących w związkach.

Nie wiem jak długo tutaj zabawię. Postaram się odpisać szybko w miarę możliwości.

Proszę o wiadomości "priv", a najlepiej mailowe.

Jestem ze Śląska, mobilny i otwarty.

Nie oczekuję żadnego wynagrodzenia.
Ostatnio zmieniony 30 września 2023, 17:33 - sob przez rozsadny90, łącznie zmieniany 5 razy.
rozsadny90
Posty: 10
Rejestracja: 07 lutego 2023, 00:12 - wt

Re: inteligentny, zdrowy, posiadający pełne badania i własne dzieci

Post autor: rozsadny90 »

Wciąż aktualne.
Zapraszam na priv.
Pozdrawiam
rozsadny90
Posty: 10
Rejestracja: 07 lutego 2023, 00:12 - wt

Re: inteligentny, zdrowy, posiadający pełne badania i własne dzieci

Post autor: rozsadny90 »

Wciąż aktualne.

Zapraszam na priv.

Pozdrawiam
rozsadny90
Posty: 10
Rejestracja: 07 lutego 2023, 00:12 - wt

Re: Inteligentny, zdrowy, przystojny, posiadający pełne badania i własne dzieci

Post autor: rozsadny90 »

Cześć,
Odpisałem na priv, myślę, że możemy planować spotkanie w tym terminie.
Omówmy szczegóły.
Pozdrawiam.
rozsadny90
Posty: 10
Rejestracja: 07 lutego 2023, 00:12 - wt

Re: Zdrowy, inteligentny (MENSA), przystojny, posiadający pełne badania i własne dzieci

Post autor: rozsadny90 »

Wciąż aktualne,
Zapraszam na priv.
Pozdrawiam :)
isiacysia123sun
Posty: 2
Rejestracja: 19 kwietnia 2023, 17:15 - śr

Re: Zdrowy, inteligentny (MENSA), przystojny, posiadający pełne badania i własne dzieci

Post autor: isiacysia123sun »

rozsadny90 pisze: 07 lutego 2023, 00:39 - wt Witam,

Jestem Tomek, dojrzały emocjonalnie 33 letni mężczyzna, który ze szczerej, bezinteresownej intencji serca chce zostać dawcą nasienia.

Podstawowe informacje o mnie: 184 cm wzrostu, 82 kg wagi (sportowa sylwetka), przystojny 8-9/10, ciemne włosy, piwne oczy, grupa krwi: ARh+, bez nałogów, piję okazjonalnie, dostępne do wglądu obszerne badania nasienia, ogólne badania przekrojowe, badania na choroby weneryczne, badania na predyspozycje chorób genetycznych. Jestem osobą o bardzo dobrym zdrowiu, nie posiadam zdiagnozowanych wad genetycznych. Moi przodkowie długo żyli, nie mieli nowotworów, przewlekłych chorób.

Rozumiem na czym polega miłość do dzieci, mam swoje dzieci, są zdrowe, ładne i mądre. Pomogłem też w ten sposób już trzem parom i byłem również dawcą nasienia w klinice. Posiadam spore doświadczenie, nie jestem nastawiony na zabawę, a na pomoc.

Obiektywnie posiadam bardzo dobre cechy dziedziczne - wysoki/znacznie ponad przeciętną iloraz inteligencji, posiadam co do tego zaświadczenie z MENSA, bardzo dobre zdrowie, jestem przystojny, mam zdrową psychikę i brak obciążeń genetycznych. Regularnie się badam. Stąd moja obecność na tym forum.

Jedynymi moim oczekiwaniem jest zachowanie wzajemnej anonimowości. Są sposoby na potwierdzenie autentyczności tożsamości i badań zachowując wystarczającą anonimowość. Ze swojej strony również nie oczekuję, wręcz nie chcę poznać danych osobowych par biorców.

Udzielę pomocy kobietom, które są w związku, singielkom, nie przeszkadza mi obecność męża jak i działanie bez wiedzy męża,partnera. Nie wnikam, nie oceniam.

W grę wchodzi dowolna metoda, zależna w głównej mierze od kobiety, aczkolwiek preferuję metodę kubeczkową z racji na relacje jakie łączą parterów będących w związkach.

Nie wiem jak długo tutaj zabawię. Postaram się odpisać szybko w miarę możliwości.

Proszę o wiadomości "priv"

Jestem ze Śląska, mobilny i otwarty.

Nie oczekuję żadnego wynagrodzenia.

Czy aktualne? Prosze o sms na 667967961
Ersm800814
Posty: 3
Rejestracja: 03 maja 2023, 17:54 - śr

Re: Zdrowy, inteligentny (MENSA), przystojny, posiadający pełne badania i własne dzieci

Post autor: Ersm800814 »

Proszę o email
Pozdrawiam - E.
rozsadny90
Posty: 10
Rejestracja: 07 lutego 2023, 00:12 - wt

Re: Zdrowy, inteligentny (MENSA), przystojny, posiadający pełne badania i własne dzieci

Post autor: rozsadny90 »

Kleox1 pisze: 28 kwietnia 2023, 23:55 - pt Witam serdecznie Jestem zainteresowana
Witaj,
Odpisałem właśnie na priv.
rozsadny90
Posty: 10
Rejestracja: 07 lutego 2023, 00:12 - wt

Re: Zdrowy, inteligentny (MENSA), przystojny, posiadający pełne badania i własne dzieci

Post autor: rozsadny90 »

Ersm800814 pisze: 03 maja 2023, 18:43 - śr Proszę o email
Pozdrawiam - E.
Witaj,
Odpisałem właśnie na priv.
martamarta331
Posty: 4
Rejestracja: 27 czerwca 2023, 22:57 - wt

Re: Zdrowy, inteligentny (MENSA), przystojny, posiadający pełne badania i własne dzieci

Post autor: martamarta331 »

Cześć, czy ogłoszenie nadal aktualne?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post