Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

:arrow: np. Warszawa i Radom
sneforov
Posty: 287
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: sneforov »

Cześć. Mogę pomóc. 33 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi 2+. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. Mogę pomóc tylko w zapłodnieniu bez dalszych roszczeń. Katowice.
email: sneforov@gmail.com
Pawełzdz
Posty: 9
Rejestracja: 05 września 2023, 08:21 - wt

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: Pawełzdz »

Dzień dobry. Zapraszam do kontaktu przemekzdz@tlen.pl. Wiecej informacji, jak nawiążemy kontakt
Pawełzdz
Posty: 9
Rejestracja: 05 września 2023, 08:21 - wt

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: Pawełzdz »

Cześć. Z przyjemnością poznam się z Tobą, ci dalej zależy od Ciebie. Mam wykształcenie wyższe i nigdy nie byłem jeszcze dawcą, ale miło będzie nim zostać. Nie pale i nie pijam alkoholu, lubię motory i dobre kino. Jeśli, masz ochotę na rozmowę zapraszam do kontaktu przemekzdz@tlen.pl. Pozdrawiam
Papcio
Posty: 15
Rejestracja: 05 maja 2021, 12:10 - śr

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: Papcio »

Witaj.
Mam na imię Tomek i jestem z Rzeszowa jednak rzadko tam zaglądam. Przeczytałem twoje ogłoszenie i w całości zgadzam się z wszystkim Co piszesz. Uważam że dziecko powinno znać też tatę. Byłbym zaszczycony gdyby udał się mi syn. Nie oczekuję też zapłaty. Uważam że to akurat mamy od życia za darmo aby dawać nowe życie. Wiem że z pewnością nie skończy się tylko na jednym razie i pewnie trzeba będzie powtarzać.
Jeśli jesteś na prawdę gotową zostać mama i chcesz żeby dziecko miało w życiu ojca daj znać. Myślę że że względów na to że mamy podobne podejście do dawania życia i odpowiedzialności to w jakiś sposób odpowiesz.
Pozdrawiam
Tomek
570359863
MarcinnicraM
Posty: 2
Rejestracja: 17 stycznia 2024, 00:12 - śr

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: MarcinnicraM »

Instagram Marcintpszdr
Lubaniaczek123410
Posty: 56
Rejestracja: 06 października 2021, 16:20 - śr

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: Lubaniaczek123410 »

Cześć Mateusz 25 lat blondyn niebieskie oczy jeśli chcesz wiedzieć więcej napisz lubaniak123410@gmail.com :)
Andrzejpan30
Posty: 19
Rejestracja: 13 grudnia 2020, 06:16 - ndz

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: Andrzejpan30 »

Zapłodnie naturalnie i dyskretnie.
Zapraszam do kontaktu mailowego andrzejpan30@interia.pl gdzie ustalimy szczegóły.
INŻ+ŻONA+DZIECKO
Posty: 56
Rejestracja: 24 lutego 2024, 22:54 - sob

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: INŻ+ŻONA+DZIECKO »

DZIEN DOBRY... CHCĘ ZAPŁODNIĆ NO LATA LECĄ..INZYNIER----PSZE TAK BO POLIBUDA ma lopała mi d dupy... ja kawaler bez dzieci...chcialbym mieszkac z kobieą,żoną u mnie bo swoje mieszkania a nawet dwa. jestem uparty i temu daj etrade w zyciu.stać mnie na utrzymanie kobietyw ciąży będąc razem az do porodu a potem razem pracować aby siee dorobić audki a czasy są cięzkie bo kto widział dawac np kichane kartofle 12 zl kilo jak 1 kof 4 lata osztowało 50gr..
Do rzeczy. mam swoje mieszkanie bardzo duzo zawodów ze sam się utrzymje, nie mam dzieci i nigdy żony nie miałem. chcę kobiete do zamieszkania u mnie w beskidach..lubie góry a do stoku narciarskiego 4km... bardzo bym kochal jak ym znal koiete. ccę aby była dovra i uczciwa bo ro szlachetność i mociejsze zaufanie i wieź miedzy kobieta a facettem. mieszkam koło wadowic. lata lecąa koniete chciałbym bardzo kochać i podać jej kawe do łóżka. po zapoznaniu się liczę że kobieta zameszka zee mną jakś czas aby mieć zufane realcje a potem zapłdnić koniete bo to nas niebiosa stworzyły aby ludzie rozmnazali bo przecież nie byłoby populacji. mam bardzo duzo zawodowo, onformayuka,marketing,spawacz i kierowca tira......proszę o info!!!!! pozdrawia, P.S [rzepraszam za byki ale mam czarną klawiature nie podwsietlanąa.dzień tez nie jest teraz. mail do mnie kasjan.vuyek@interia.pl
Tulipan
Posty: 781
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: Tulipan »

Witam. Doceniam bardzo dyskrecję, dlatego na wszystko odpowiem tel 500278375 Bydgoszcz pozdrawiam
Jurek Nowak
Posty: 168
Rejestracja: 15 czerwca 2019, 05:05 - sob

Re: Szukam poważnego dawcy. Pragnę zostać Mamą.

Post autor: Jurek Nowak »

Jestem zdrowym i dojrzałym facetem mam 193cm wzrostu i jestem szczupły. Zainteresowało mnie Pani ogłoszenie. Oczywiście jestem z Warszawy. Jurek6056@gmail.com
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post