Szukamy dawcy

Ogłoszenia kobiet
Sylwia & Dagmara
Posty: 10
Rejestracja: 20 kwietnia 2023, 20:58 - czw

Re: Szukamy dawcy

Post autor: Sylwia & Dagmara »

piotr030 pisze: 27 kwietnia 2023, 23:59 - czw A opolskie może być?
Jak jesteś chętny na przyjeżdżanie do nas kilka razy w miesiącu i nie jest to dla ciebie problem to jak najbardziej zapraszamy 🤣
Pilnie na już dawca poszukiwany 😁☺️ Jesteśmy z Gdańska dlatego też interesuje nas Pan z okolic. Anonimowość obowiązkowa obustronnie. W przyszłym roku się pobieramy także byśmy chciały aby dziecko urodziło się zaraz po ślubie. Metoda kubeczkowa 🫣😄😊 zapraszamy serdecznie do kontaktu
Płodze i znikam
Posty: 230
Rejestracja: 05 października 2018, 21:39 - pt

Re: Szukamy dawcy

Post autor: Płodze i znikam »

Pomogę dyskretnie robert31177@interia.pl
Sylwia & Dagmara
Posty: 10
Rejestracja: 20 kwietnia 2023, 20:58 - czw

Re: Szukamy dawcy

Post autor: Sylwia & Dagmara »

Nadal dawca poszukiwany!! 👶
Pilnie na już dawca poszukiwany 😁☺️ Jesteśmy z Gdańska dlatego też interesuje nas Pan z okolic. Anonimowość obowiązkowa obustronnie. W przyszłym roku się pobieramy także byśmy chciały aby dziecko urodziło się zaraz po ślubie. Metoda kubeczkowa 🫣😄😊 zapraszamy serdecznie do kontaktu
Tulipan
Posty: 830
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Szukamy dawcy

Post autor: Tulipan »

Witam. Oddam do kubeczka. Bydgoszcz tel 500278375
piotr.piotr
Posty: 35
Rejestracja: 15 listopada 2016, 08:35 - wt

Re: Szukamy dawcy

Post autor: piotr.piotr »

Jeśli temat aktualny może ja mogę pomóc. mam 36 lat, 193 cm wzrostu, oczy niebieskie, Jedno dziecko córkę, wykształcenie wyższe techniczne.
Mieszkam okolice Płocka. Pozdrawiam
Sylwia & Dagmara
Posty: 10
Rejestracja: 20 kwietnia 2023, 20:58 - czw

Re: Szukamy dawcy

Post autor: Sylwia & Dagmara »

Witamy serdecznie. Szukamy dawcy na już, gdyż w przyszłym roku mamy slub chcemy starać się o maleństwo. Jesteśmy z Gdańska także szukamy Pana najlepiej z okolic lub z samego Trójmiasta aby spotkania mogły odbywać się kilka razy podczas owulacji 😊😊😊


Pełna dyskrecja obowiązkowa

Jeśli jesteś zdecydowany jak my zapraszam do kontaktu
Pilnie na już dawca poszukiwany 😁☺️ Jesteśmy z Gdańska dlatego też interesuje nas Pan z okolic. Anonimowość obowiązkowa obustronnie. W przyszłym roku się pobieramy także byśmy chciały aby dziecko urodziło się zaraz po ślubie. Metoda kubeczkowa 🫣😄😊 zapraszamy serdecznie do kontaktu
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Szukamy dawcy

Post autor: Michał ogier »

Sylwia & Dagmara pisze: 27 kwietnia 2023, 14:05 - czw Szukamy pana który pomoże w poczeciu maleństwa! TYLKO Z OKOLIC TROJMIASTA LUB SAMEGO TROJMIASTA i TYLKO METODA KUBECZKOWA

Kontakt

Sylwia.lemiesz@onet.pl


Pozdrawiamy i liczymy na szybką pomoc 🥰🤗
Cześć witaj jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes 724392566tylko pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie kiedy masz dni płodne I kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia odp czekam zapraszam serdecznie
Michał.jami
Posty: 93
Rejestracja: 17 maja 2023, 19:27 - śr

Re: Szukamy dawcy

Post autor: Michał.jami »

Hej, chętnie pomoge pisz na michal.jami@interia.pl mam 28 lat zdrowy aktualne badania 186cm tylko metoda naturalna
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post