Szukam dawcy - Katowice / Opole / Wrocław / Warszawa

Ogłoszenia kobiet
tc000@wp.pl
Posty: 1
Rejestracja: 03 maja 2023, 20:28 - śr

Szukam dawcy - Katowice / Opole / Wrocław / Warszawa

Post autor: tc000@wp.pl »

Cześć,
szukam słownego i odpowiedzialnego dawcy z kompletem badań. W grę wchodzi wyłącznie metoda kubeczkowa. Proszę o kontakt - tc000@wp.pl
wegas333
Posty: 299
Rejestracja: 17 listopada 2017, 15:45 - pt

Re: Szukam dawcy - Katowice / Opole / Wrocław / Warszawa

Post autor: wegas333 »

Witam a skąd dokładnie jesteś i kiedy masz płodne dni pozdrawiam
Płodze i znikam
Posty: 219
Rejestracja: 05 października 2018, 21:39 - pt

Re: Szukam dawcy - Katowice / Opole / Wrocław / Warszawa

Post autor: Płodze i znikam »

Pomogę dyskretnie robert31177@interia.pl
Marcin Stasinski
Posty: 25
Rejestracja: 11 października 2020, 16:14 - ndz

Re: Szukam dawcy - Katowice / Opole / Wrocław / Warszawa

Post autor: Marcin Stasinski »

Witam, mam 42 lata, wzrost 192cm, waga 92 kg, krew 0 Rh+, oczy piwne, wykształcenie wyższe techniczne, jestem z kujawsko-pomorskiego, z Bydgoszczy jestem tatą, mam badania nasienia z 2020r. od początku 2020r pomogłem czterem Paniom, posiadam badania na HIV, HCV, HBs, Kiła, Chlamydia z 2021r. Za pomoc nie pobieram żadnych opłat. Pomagam metodą kubeczkową. Pomagam do momentu szczęśliwego zapłodnienia, potem kończą się nasze kontakty. Pokrywam koszty dojazdu oraz dodatkowych badan. Spotykam się 2 do 3 razy w cyklu. Jeżeli byłaby Pani zainteresowana pomocą to moje wszystkie badania będą do wglądu na spotkaniu. mój email: marcinstasinski409@gmail.com. Pozdrawiam
piotr.piotr
Posty: 35
Rejestracja: 15 listopada 2016, 08:35 - wt

Re: Szukam dawcy - Katowice / Opole / Wrocław / Warszawa

Post autor: piotr.piotr »

Jeśli temat aktualny może ja mogę pomóc. mam 36 lat, 193 cm wzrostu, oczy niebieskie, Jedno dziecko córkę, wykształcenie wyższe techniczne.
Mieszkam okolice Płocka. Pozdrawiam
sneforov
Posty: 287
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice

Re: Szukam dawcy - Katowice / Opole / Wrocław / Warszawa

Post autor: sneforov »

Cześć. Mogę pomóc. 33 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi 2+. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. Mogę pomóc tylko w zapłodnieniu bez dalszych roszczeń. Katowice.
wegas333
Posty: 299
Rejestracja: 17 listopada 2017, 15:45 - pt

Re: Szukam dawcy - Katowice / Opole / Wrocław / Warszawa

Post autor: wegas333 »

Osiemnaście lat i trzy miesiące mogę zapłodnić
PatrykN
Posty: 17
Rejestracja: 07 czerwca 2022, 07:49 - wt

Re: Szukam dawcy - Katowice / Opole / Wrocław / Warszawa

Post autor: PatrykN »

Witaj mam na imię Patryk mam 26 lat. Jestem wysokim wysportowanym brunetem o błękitnych oczach i jasnej karnacji. Mam 201cm wzrostu, ważę 93kg. Nie pale papierosów, alkochol piję sporadycznie. Po trochu o mnie mam dobrą pracę wykształcenie oraz stabilny zakątek życia więc chętnie pomogę w szczęściu jestem bez obciążeń zdrowotnych.
Mój kontakt michu8386@wp.pl 608492268
qtasek
Posty: 26
Rejestracja: 14 września 2023, 21:51 - czw

Re: Szukam dawcy - Katowice / Opole / Wrocław / Warszawa

Post autor: qtasek »

Dzień Dobry. Miły, spokojny, podobno przystojny pomoże w realizacji marzenia o dziecku. Każdy sposób jest dla mnie dogodny. Jasne niebieskie oczy. Wiek 36, grupa krwi 0RhD+ Na tą chwilę woj Podlaskie (Białystok), później Kuj Pom. Mail: qtasek@interia.pl NIESZCZEPIONY
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post