Potrzebny dawca, metoda kubeczkowa

:arrow: np. Poznań i Kalisz
Malina93
Posty: 8
Rejestracja: 28 listopada 2022, 17:29 - pn
Lokalizacja: Poznań i okolice

Potrzebny dawca, metoda kubeczkowa

Post autor: Malina93 »

Jesteśmy parą kobiet, która marzy o dziecku. Szukamy zdrowego, zadbanego dawcy, bez nałogów i chorób genetycznych. Liczymy na szczerość w tej kwestii. Mile widziany ciemnooki brunet. Mamy 30 i 35 lat. Tylko metoda kubeczkowa. Byłoby super, gdyby to był Poznań lub okolice, czas dojazdu jest ważny.
Richi1991
Posty: 242
Rejestracja: 15 sierpnia 2018, 11:26 - śr

Re: Potrzebny dawca, metoda kubeczkowa

Post autor: Richi1991 »

Witam,z miłą chęcią ci pomoge jestem z wielkopolski wysokim szczupłym brunetem o piwnych oczkach mam 187 cm 86 kg 32 lata mam już własną córke także z zapłodnieniem nie będzie problemu
Fajnapara
Posty: 8
Rejestracja: 03 stycznia 2023, 08:18 - wt

Re: Potrzebny dawca, metoda kubeczkowa

Post autor: Fajnapara »

Witaj. Chętnie pomogę. Mam 40lat ciemny brunet o zielonych oczach i ciemne karnacji. Zadbany zdrowy przystojny..mam własną rodzinę dwójkę dzieci. Zapraszam na priv. Fajnapara8585@o2.pl.
Do poznania mam 100km również często jestem w Poznaniu
Marcin Stasinski
Posty: 25
Rejestracja: 11 października 2020, 16:14 - ndz

Re: Potrzebny dawca, metoda kubeczkowa

Post autor: Marcin Stasinski »

Witam, mam 42 lata, wzrost 192cm, waga 92 kg, krew 0 Rh+, oczy piwne, wykształcenie wyższe techniczne, jestem z kujawsko-pomorskiego, z Bydgoszczy jestem tatą, mam badania nasienia z 2020r. od początku 2020r pomogłem czterem Paniom, posiadam badania na HIV, HCV, HBs, Kiła, Chlamydia z 2021r. Za pomoc nie pobieram żadnych opłat. Pomagam metodą kubeczkową. Pomagam do momentu szczęśliwego zapłodnienia, potem kończą się nasze kontakty. Pokrywam koszty dojazdu oraz dodatkowych badan. Spotykam się 2 do 3 razy w cyklu. Jeżeli byłybyście Panie zainteresowane pomocą to moje wszystkie badania będą do wglądu na spotkaniu. mój email: marcinstasinski409@gmail.com. Pozdrawiam
sneforov
Posty: 287
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice

Re: Potrzebny dawca, metoda kubeczkowa

Post autor: sneforov »

Cześć. Mogę pomóc. 33 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi 2+. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. Mogę pomóc tylko w zapłodnieniu bez dalszych roszczeń. Katowice.
email: sneforov@gmail.com
emilos6
Posty: 6
Rejestracja: 02 maja 2023, 23:39 - wt

Re: Potrzebny dawca, metoda kubeczkowa

Post autor: emilos6 »

Witam,
Jestem młodym chłopakiem, mam 20 lat, bardzo lubię pomagać ludzią. Mam 168 cm wzorstu.
Jeśli zainteresował ciebie ten, krótki opis to zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej.
Pabloto
Posty: 2
Rejestracja: 10 maja 2023, 14:04 - śr

Re: Potrzebny dawca, metoda kubeczkowa

Post autor: Pabloto »

Witam mam 42 lata, jestem brunetem niebieskie oczy 178 cm wzrostu 80 kg, grupa krwi BRh +, jestem ojcem córeczki prawie dwulatki, bardzo inteligentna, mimo wieku w pełni kontaktowa, bardzo duży zasób słów, zdecydowanie wyprzedza starsze dzieci ze swojej 24 osobowej grupy, Chętnie pomogę.
Kamil1985
Posty: 315
Rejestracja: 26 września 2022, 17:21 - pn

Re: Potrzebny dawca, metoda kubeczkowa

Post autor: Kamil1985 »

Chętnie pomogę zapraszam do kontaktu kamil.luczak85@wp.pl
Tulipan
Posty: 783
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Potrzebny dawca, metoda kubeczkowa

Post autor: Tulipan »

Witam. Mogę oddać tyle razy ile będzie potrzeba. Wągrowiec. Tel 500278375
wielkopolskadawca
Posty: 9
Rejestracja: 11 września 2023, 18:43 - pn

Re: Potrzebny dawca, metoda kubeczkowa

Post autor: wielkopolskadawca »

Aktualne badania hiv hcv syfilis szczupły 178 cm 32 lata niebieskie oczy mam synka 4 lata wielkopolska217@o2.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post