Kobieta 24

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
Awatar użytkownika
sneforov
Posty: 292
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice

Re: Kobieta 24

Post autor: sneforov »

Cześć. Mogę pomóc. 33 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi 2+. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. Mogę pomóc tylko w zapłodnieniu bez dalszych roszczeń. Katowice.
email: sneforov@gmail.com
rybak89
Posty: 46
Rejestracja: 04 lutego 2021, 23:47 - czw

Re: Kobieta 24

Post autor: rybak89 »

Witam z chęcią wychowam z tobą wspólnie dzieci zapraszam do kontaktu kontos89@wp.pl pozdrawiam Przemek 33 letni brunet 😀
Tobix
Posty: 15
Rejestracja: 11 lipca 2021, 11:32 - ndz
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: Kobieta 24

Post autor: Tobix »

Dzień dobry serduszko mam na imie Tomasz mam 30 lat. Widziałem twój post że szukasz zwiazku jestem chętny pomóc Ci spełnić mażenie o urodzeniu dzieck lub dzieci bo tez bym chciał mieć ich 3-4. ;)

Jestem wysokim (200cm),kulturalnym i zadbanym mężczyzną,mam zielone oczy,nie choruje,zdrowo się odżywiam,alkohol pije kilka razy w roku,nie pale.Pracuje w klinice weterynaryjnej.Mieszkam w Kaliszu woj. Wielkopolskie.

Robiłem badania przeciwko chorobą wenerycznym i wszystkie były negatywne czyli jestem zdrowy. Mam krew A RH(+).

Jeśli mój opis się Pani spodobał to prosiłbym o wiadomość zwrotną i wysłanie swoich kilku zdjęć wtedy też wyśle swoje i możemy umówić się na 1 spotkanie, a także popisać i poznać się :)
Możesz też pisać na mojego maila: tomaszkos69@gmail.com i wysłać swoje zdjęcie 😘
Czekam na wiadomość zwrotną miłego dnia
Serduszko
Posty: 5
Rejestracja: 13 sierpnia 2022, 18:00 - sob

Re: Kobieta 24

Post autor: Serduszko »

Aktualne
Bruno8
Posty: 99
Rejestracja: 04 stycznia 2021, 09:11 - pn
Lokalizacja: Nowy Tomyśl
Kontakt:

Re: Kobieta 24

Post autor: Bruno8 »

Cześć.Jesli twoje ogłoszenie jest aktualne to napisz do mnie.Pozdrawiam
Szukam żony
Serduszko
Posty: 5
Rejestracja: 13 sierpnia 2022, 18:00 - sob

Re: Kobieta 24

Post autor: Serduszko »

Aktualne
Dejw_
Posty: 1
Rejestracja: 12 listopada 2023, 21:23 - ndz

Re: Kobieta 24

Post autor: Dejw_ »

Aktualne?
Tatakuba88
Posty: 6
Rejestracja: 25 marca 2024, 13:12 - pn

Re: Kobieta 24

Post autor: Tatakuba88 »

Hej. Mam na imię Kuba sam wychowuje dwójkę dzieci 6lat syn i 4lata córka. Mieszkam w okolicach Wrocławia także najlepiej byś mieszkała nie więcej niż 150 km do Wrocławia. Jeśli chcesz dołączyć do naszej rodziny i posiadać również dzieci to zapraszam do kontaktu. Myślę że na początku musimy się poznać, potem byś przyjeżdżała w wolnym czasie. A potem działamy. 1. krok wysyłasz zdjęcie na maila odpowiadam tym samym i próbujemy się umówić. Pozdrawiam tatakuba88@gmail.com
Pepelukasz79
Posty: 116
Rejestracja: 14 września 2021, 18:43 - wt

Re: Kobieta 24

Post autor: Pepelukasz79 »

Hej.
Przewidujesz w tym możliwość przeprowadzki, bo ja jestem ze świętokrzyskiego, mam w miarę dobrze płatną pracę i nie chciałbym się stąd ruszać.
Mam 44 lata i też pragnę co najmniej 3 dzieci 😊.
Daj znać proszę co i jak ok.
Pozdrawiam Łukasz
Zwierzak92
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwietnia 2024, 21:42 - pn

Re: Kobieta 24

Post autor: Zwierzak92 »

Czy jest możliwość że będzie Pani chciała mieć dzieci z transplociowym mężczyzna?pozdrawiam serdecznie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post