Szukamy dawcy nasienia

Ogłoszenia kobiet
Pablo25
Posty: 175
Rejestracja: 26 kwietnia 2017, 18:17 - śr
Lokalizacja: Ostrowiec Świetokrzyski(cała Polska)

Re: Szukamy dawcy nasienia

Post autor: Pablo25 »

Witam mam na imię Paweł mam 30 lat 186 cm wzrostu jestem z województwa Świętokrzyskiego lecz jestem mobilny mam dwóch synów ślicznych i zdrowych 3lata i 9 lat jestem wysokim wysportowanym brunetem o zielonych oczach i ciemnej karnacji trochę włoskiej
Jestem także wykształcony i twardo stąpam po ziemi
Jestem zdrowym bez żadnych obciążeń oraz nałogów zapraszam do kontaktu pozdrawiam Paweł więcej priv gsxpablo807@gmail.com
patryk.nowak1984
Posty: 57
Rejestracja: 09 czerwca 2019, 12:45 - ndz

Re: Szukamy dawcy nasienia

Post autor: patryk.nowak1984 »

37 letni , wysoki facet, normalnej budowy ciała, z wyższym wykształcaniem pomoże bezinteresownie w poczęciu dziecka . Metoda zapłodnienia dowolna. Okolice Płocka
Pozdrawiam
Marcin Stasinski
Posty: 25
Rejestracja: 11 października 2020, 16:14 - ndz

Re: Szukamy dawcy nasienia

Post autor: Marcin Stasinski »

Witam, mam 42 lata, wzrost 192cm, waga 92 kg, krew 0 Rh+, oczy piwne, wykształcenie wyższe techniczne, jestem z kujawsko-pomorskiego, z Bydgoszczy jestem tatą, mam badania nasienia z 2020r. od początku 2020r pomogłem czterem Paniom, posiadam badania na HIV, HCV, HBs, Kiła, Chlamydia z 2021r. Za pomoc nie pobieram żadnych opłat. Pomagam metodą kubeczkową. Pomagam do momentu szczęśliwego zapłodnienia, potem kończą się nasze kontakty. Pokrywam koszty dojazdu oraz dodatkowych badan. Spotykam się 2 do 3 razy w cyklu. Jeżeli byłaby Pani zainteresowana pomocą to moje wszystkie badania będą do wglądu na spotkaniu. mój email: marcinstasinski409@gmail.com. Pozdrawiam
sneforov
Posty: 287
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice

Re: Szukamy dawcy nasienia

Post autor: sneforov »

Cześć. Mogę pomóc. 33 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi 2+. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. Mogę pomóc tylko w zapłodnieniu bez dalszych roszczeń. Katowice.
email: sneforov@gmail.com
Pablo25
Posty: 175
Rejestracja: 26 kwietnia 2017, 18:17 - śr
Lokalizacja: Ostrowiec Świetokrzyski(cała Polska)

Re: Szukamy dawcy nasienia

Post autor: Pablo25 »

Witajcie mam 30 lat dwoje dzieci oraz dwukrotnie pomagałem z powodzeniem parom więcej priv zapraszam do kontaktu chętnie pomogę gsxpablo807@gmail.com
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post