Poszukuję dawcy nasienia z województwa Lubelskiego lub Podkarpackiego

Ogłoszenia kobiet
Axy
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2023, 16:02 - ndz

Poszukuję dawcy nasienia z województwa Lubelskiego lub Podkarpackiego

Post autor: Axy »

Witam. Mam 32 lata i poszukuje uczciwego i zdecydowanego heteroseksualnego dawce spermy, tylko i wyłącznie drogą kubeczkową, absolutnie nie zgadzam się na współżycie seksualne ( powód m.in. to bezpieczeństwo i moje własne zasady moralne ). Poszukuje dawcy tylko i wyłącznie z województwa lubelskiego lub podkarpackiego. Poszukuję dawcy, który jest :
1. szczupły i niemający tendencji do tycia
2. kolor oczu najlepiej aby miał niebieskie
3. Wzrost i kolor włosów nieistotny, ważne aby nie był rudy.
4. Wiek dawcy, najlepiej aby był w podobnym wieku do mnie lub taki do 38 lat.
5. Bez chorób i nałogów
6. Posiadający aktualne badania, zwłaszcza na choroby weneryczne.
Gdy chodzi o wygląd i osobowość dawcy, to ważne aby miał urodziwą twarz, czyli aby nie miał dużego nosa, czy wystających uszów, chodzi mi o to, aby miał po prostu ładną twarz. Ważne aby nie był jakimś erotomanem, alkoholikiem i człowiekiem chorym psychicznie itp. Co do jego intelektu, to ważne aby był rozgarnięty umysłowo.
Planuję mieć dwoje dzieci i dla mnie bardzo ważne jest ,to aby dawca zgodził się być dawcą ewentualnego kolejnego mojego dziecka , gdyż bardzo zależy mi na tym, aby dzieci mieli tego samego ojca ( a nie dziesięciu różnych ).
Parę słów o mnie w temacie :
Moja decyzja ,aby samotnie wychowywać dziecko, czy też dzieci jest w pełni przemyślana. Mam kilka powodów osobistych, które spowodowały u mnie taką decyzje.
Nie należę do kobiet bogatych, ale moja sytuacja życiowa jest na tyle dobra, że jestem w stanie w pełni sama wychować własne potomstwo. Mam własny dom. Prowadzę od niedawna własną niewielką działalność gospodarczą oraz pracuję. Z mojej strony dawca nasienia może oczekiwać w pełni lojalności i uczciwości. Wiem ,że to tylko słowa, ale na pewno nie zamierzam oszukać dawcy, aby wrobić go, czy kogokolwiek w jakieś alimenty, czy próbę wyłudzania pieniędzy. Piszę o tym , bo zdaje sobie sprawę z tego ,że potencjonalny dawca może się obawiać różnych rzeczy. Z mojej strony zapewniam uczciwość, ale też tego samego oczekuję, przede wszystkim mam na myśli, to aby nie było tak ,że ktoś zamiast spermy z nasieniem wleje jakiegoś płynu, albo Bóg wie co jeszcze wymyśli.
Proszę, aby pisali do mnie tylko zdecydowani i poważni dawcy i proszę pisać prawdę i niczego nie koloryzować.
Gdy chodzi o ewentualny dojazd do danego miejsca, to oczywiście zwracam koszty przyjazdu i płacę od ręki przy spotkaniu.
Jeszcze jedna ważna sprawa ,proszę o to aby do mnie pisali potencjalni dawcy, a nie jacyś randkowicze, czy też panowie napaleni na sex, bo ja nie chce mieć partnera..... tylko dziecko.
Mój adres e-mail : asprima24@gmail.com
Ostatnio zmieniony 13 sierpnia 2023, 14:17 - ndz przez Axy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sneforov
Posty: 295
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Poszukuję dawcy nasienia z województwa Lubelskiego lub Podkarpackiego

Post autor: sneforov »

Cześć.

Mogę pomóc.
prawda jest taka, że moje oczy nie są niebieskie, ale ciemnobrązowe:)

33 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi ARhD+. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. Mogę pomóc tylko w zapłodnieniu bez dalszych roszczeń. Katowice.
Email: sneforov@gmail.com
Michał.jami
Posty: 93
Rejestracja: 17 maja 2023, 19:27 - śr

Re: Poszukuję dawcy nasienia z województwa Lubelskiego lub Podkarpackiego

Post autor: Michał.jami »

Hej, chętnie pomoge pisz na michal.jami@interia.pl mam 28 lat zdrowy aktualne badania 186cm tylko metoda naturalna
wegas333
Posty: 306
Rejestracja: 17 listopada 2017, 15:45 - pt

Re: Poszukuję dawcy nasienia z województwa Lubelskiego lub Podkarpackiego

Post autor: wegas333 »

19 lat pomogę
Mc hummer
Posty: 42
Rejestracja: 27 grudnia 2022, 00:36 - wt

Re: Poszukuję dawcy nasienia z województwa Lubelskiego lub Podkarpackiego

Post autor: Mc hummer »

Wysoki niebieskooki brunet
andrekot29@gmail.com
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Poszukuję dawcy nasienia z województwa Lubelskiego lub Podkarpackiego

Post autor: Michał ogier »

Axy pisze: 21 maja 2023, 21:15 - ndz Witam. Mam 32 lata i poszukuje uczciwego i zdecydowanego heteroseksualnego dawce spermy, tylko i wyłącznie drogą kubeczkową, absolutnie nie zgadzam się na współżycie seksualne ( powód m.in. to bezpieczeństwo i moje własne zasady moralne ). Poszukuje dawcy tylko i wyłącznie z województwa lubelskiego lub podkarpackiego. Poszukuję dawcy, który jest :
1. szczupły i niemający tendencji do tycia
2. kolor oczu najlepiej aby miał niebieskie
3. Wzrost i kolor włosów nieistotny, ważne aby nie był rudy.
4. Wiek dawcy, najlepiej aby był w podobnym wieku do mnie lub taki do 38 lat.
5. Bez chorób i nałogów
6. Posiadający aktualne badania, zwłaszcza na choroby weneryczne.
Gdy chodzi o wygląd i osobowość dawcy, to ważne aby miał urodziwą twarz, czyli aby nie miał dużego nosa, czy wystających uszów, chodzi mi o to, aby miał po prostu ładną twarz. Ważne aby nie był jakimś erotomanem, alkoholikiem i człowiekiem chorym psychicznie itp. Co do jego intelektu, to ważne aby był rozgarnięty umysłowo.
Planuję mieć dwoje dzieci i dla mnie bardzo ważne jest ,to aby dawca zgodził się być dawcą ewentualnego kolejnego mojego dziecka , gdyż bardzo zależy mi na tym, aby dzieci mieli tego samego ojca ( a nie dziesięciu różnych ).
Parę słów o mnie w temacie :
Moja decyzja ,aby samotnie wychowywać dziecko, czy też dzieci jest w pełni przemyślana. Mam kilka powodów osobistych, które spowodowały u mnie taką decyzje.
Nie należę do kobiet bogatych, ale moja sytuacja życiowa jest na tyle dobra, że jestem w stanie w pełni sama wychować własne potomstwo. Mam własny dom. Prowadzę od niedawna własną niewielką działalność gospodarczą oraz pracuję. Z mojej strony dawca nasienia może oczekiwać w pełni lojalności i uczciwości. Wiem ,że to tylko słowa, ale na pewno nie zamierzam oszukać dawcy, aby wrobić go, czy kogokolwiek w jakieś alimenty, czy próbę wyłudzania pieniędzy. Piszę o tym , bo zdaje sobie sprawę z tego ,że potencjonalny dawca może się obawiać różnych rzeczy. Z mojej strony zapewniam uczciwość, ale też tego samego oczekuję, przede wszystkim mam na myśli, to aby nie było tak ,że ktoś zamiast spermy z nasieniem wleje jakiegoś płynu, albo Bóg wie co jeszcze wymyśli.
Proszę, aby pisali do mnie tylko zdecydowani i poważni dawcy i proszę pisać prawdę i niczego nie koloryzować.
Gdy chodzi o ewentualny dojazd do danego miejsca, to oczywiście zwracam koszty przyjazdu i płacę od ręki przy spotkaniu.
Jeszcze jedna ważna sprawa ,proszę o to aby do mnie pisali potencjalni dawcy, a nie jacyś randkowicze, czy też panowie napaleni na sex, bo ja nie chce mieć partnera..... tylko dziecko.
Mój adres e-mail : asprima24@gmail.com
Cześć witaj jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes 724392566tylko pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie kiedy masz dni płodne I kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia odp czekam zapraszam serdecznie
kamek123
Posty: 6
Rejestracja: 05 czerwca 2022, 00:13 - ndz

Re: Poszukuję dawcy nasienia z województwa Lubelskiego lub Podkarpackiego

Post autor: kamek123 »

Jeżeli aktualne pisz:)
Tulipan
Posty: 830
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Poszukuję dawcy nasienia z województwa Lubelskiego lub Podkarpackiego

Post autor: Tulipan »

Witam. Jestem zdrowym dawcą. Tel 500278375
wegas333
Posty: 306
Rejestracja: 17 listopada 2017, 15:45 - pt

Re: Poszukuję dawcy nasienia z województwa Lubelskiego lub Podkarpackiego

Post autor: wegas333 »

Podajruje dowolną ilość spermy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post