Warszawa

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
Aleksandra.Warszawa
Posty: 2
Rejestracja: 03 kwietnia 2023, 10:01 - pn

Warszawa

Post autor: Aleksandra.Warszawa »

Szukam mężczyzny do wspólnego wychowania dziecka lub dzieci. Nie musi być związek, możemy się przyjaźnić. Szukam mężczyzny, który będzie sie angażować w wychowanie. Coś więcej niż kontakty w co drugą sobotę i 500 zł miesięcznie. Koszty utrzymania dziecka po połowie. Tak samo opieka gdy maluszek podrośnie.

Jeśli jesteś odpowiedzialnym i zdecydowanym facetem to zapraszam do kontaktu. Warunek: musisz mieszkać w Warszawie lub w podwarszawskich miejscowościach

O mnie. Mieszkam w Warszawie. Mam 33 lata. Nie mam dzieci. Mam stałe zatrudnienie. Jestem zdrowa, odpowiedzialna i konkretna.
Mariusz 30
Posty: 134
Rejestracja: 28 marca 2022, 05:49 - pn

Re: Warszawa

Post autor: Mariusz 30 »

Cześć chętnie cie poznam Mariusz jestem mam 35 lat z okolic sulejowka pisz mariuszujaworek@gmail.com
killer85
Posty: 24
Rejestracja: 20 marca 2023, 12:34 - pn
Lokalizacja: Łódź

Re: Warszawa

Post autor: killer85 »

179cm/85kg/38lat / AB RhD+ / nie unika odpowiedzialności/chętnie się spotkam na rozmowę /metoda bez znaczenia byle skuteczna /jestem z łodzi/dojadę -przeprowadzę się /kawaler kawalarz / bez nałogów no pracoholik/ wykształcenie techniczne maturalne pełne / sam sobie szefem -elektronika samochodowa / brak dzieci / nigdy żadnej parze ani singielce nie miałem okazji pomóc
A31
Posty: 73
Rejestracja: 25 sierpnia 2021, 18:15 - śr

Re: Warszawa

Post autor: A31 »

Odezwij się
albio21.90@wp.pl
perry2938
Posty: 76
Rejestracja: 05 maja 2021, 19:26 - śr

Re: Warszawa

Post autor: perry2938 »

Witam Pania czy aktualne nadal ogłoszenie;)? zapraszam na priv perry2938@gmail.com
rybak89
Posty: 46
Rejestracja: 04 lutego 2021, 23:47 - czw

Re: Warszawa

Post autor: rybak89 »

Witam serdecznie jestem zainteresowany. Również mam 33 lata :) zapraszam do kontaktu kontos89@wp.pl pozdrawiam 😉
lieutenant_wolf
Posty: 42
Rejestracja: 04 kwietnia 2023, 20:21 - wt

Re: Warszawa

Post autor: lieutenant_wolf »

Witam,

Robert z tej strony. Moje uszanowanie.

Krótko o mnie: singiel, lat 35, z wykształcenia administratywista (nie mylić z administratorem:), z zawodu żołnierz (konkretnie podporucznik - dowódca plutonu), niepalący, sporadycznie pijący (tylko dla towarzystwa tak naprawdę), oczytany, raczej spokojny, lubiący zwierzęta i przyrodę, aktywny fizycznie.

To co chyba najbardziej Cię zainteresuje: planuję mieć potomstwo... aczkolwiek nie nastawiam się już za bardzo na stały związek z potencjalną mamą moich potencjalnych dzieci. Aczkolwiek podkreślam... nie wykluczam!!! związku... po prostu czas pokaże. :))

Póki co proponuję przede wszystkim lepiej się poznać.
Mieszkam w Sulejówku pod Warszawą.

Zapraszam do kontaktu: mail do mnie to: pr1988@onet.pl

Mam tez WhatsAppa itp.
Michał.jami
Posty: 92
Rejestracja: 17 maja 2023, 19:27 - śr

Re: Warszawa

Post autor: Michał.jami »

Hej, chętnie pomoge pisz na michal.jami@interia.pl mam 28 lat zdrowy aktualne badania 186cm tylko metoda naturalna
Pepelukasz79
Posty: 116
Rejestracja: 14 września 2021, 18:43 - wt

Re: Warszawa

Post autor: Pepelukasz79 »

Hejka. Aktualne, jestem zainteresowany.
Areczek4897
Posty: 2
Rejestracja: 02 września 2023, 07:54 - sob

Re: Warszawa

Post autor: Areczek4897 »

Witaj. Ogłoszenie aktualne ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post