Biały związek i rodzina :)

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn
mart_4794
Posty: 17
Rejestracja: 06 czerwca 2022, 21:40 - pn

Biały związek i rodzina :)

Post autor: mart_4794 »

Cześć!

Przejdę od razu do konkretów. Jestem 29-letnim mężczyzną szukającym kobiety do białego związku zbudowanego na przyjaźni, wzajemnym zaufaniu i wsparciu, chętnie samotnej mamy. Pragnę poznać kobietę, dla której seks nie jest istotnym aspektem życia, ale chciałbym przy tym stworzyć pełną, kochającą się rodzinę i dzięki temu nadać swojemu życiu głębszy sens, mieć się o kogo troszczyć, iść razem przez życie. Wiem, że byłbym czułym i troskliwym partnerem i tatą.

Kilka słów o mnie. Jestem wysokim, dość atrakcyjnym brunetem. Mogę się opisać jako człowiek pogodny, przyjacielski, o dobrym sercu i z poczuciem humoru, ambitny i zrównoważony. Staram się prowadzić aktywny tryb życia, uwielbiam przyrodę i podróże. W wolnych chwilach lubię spacery po lesie, rowerowe czy też samochodowe wypady. Jestem optymistą, z romantycznym zacięciem - wrażliwym na drugiego człowieka i świat. Lubię rozmawiać z ludźmi, ale czasem potrzebuje też chwili w samotności. Wierzę, że dobre intencje i energia do nas wracają, toteż staram się funkcjonować w tzw. "wysokich rejestrach" :) Marzę o rodzinie i wszystkim co się nią wiąże - o sobotnich, leniwych śniadaniach o poranku, radosnych wakacjach, spacerach, zabawach, ale i o wyzwaniach dnia codziennego.

Szukam kobiety miłej, rodzinnej i optymistycznie nastawionej do życia, której odpowiadałby związek bez seksu (choć przytulanie czy całowanie jak najbardziej wchodzi w grę). Powód, dla którego szukam związku białego przedstawię w korespondencji prywatnej.

Mieszkam w okolicach Łodzi, gdzie buduję dom, często bywam też w Warszawie, dlatego najlepiej, gdybyś była z łódzkiego, bądź mazowieckiego, ale to nie warunek.

Jestem przekonany, że w przypadku złapania wspólnych fal, moglibyśmy stworzyć fajną, głęboką relację i docelowo szczęśliwą rodzinę.
Jeśli szukasz tego samego, jesteś mamą lub chciałabyś nią zostać, odezwij się tutaj lub na maila maybeskyMAŁPAo2.pl, a opowiem o sobie więcej.

Pozdrawiam ciepło i zapraszam do kontaktu. Zapewniam, nie gryzę :)
Ostatnio zmieniony 18 lutego 2023, 16:33 - sob przez mart_4794, łącznie zmieniany 2 razy.
ata22_85
Posty: 2
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:28 - czw

Re: Szukam do białego związku i założenia rodziny

Post autor: ata22_85 »

Witaj.
Czytając Twój opis to jakbym częściowo czytała o sobie. Aż żałuję że nigdy nie spotkałam Ciebie przypadkiem🙂
Pozdrawiam serdecznie
Marta
mart_4794
Posty: 17
Rejestracja: 06 czerwca 2022, 21:40 - pn

Re: Biały związek i rodzina :)

Post autor: mart_4794 »

aktualne :)
ODPOWIEDZ