Szukamy dawcy

:arrow: np. Warszawa i Radom
Tulipan
Posty: 783
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Szukamy dawcy

Post autor: Tulipan »

Cześć. Chętnie pomogę wam w wiadomej sprawie. Tel 500278375 pozdrawiam Bydgoszcz
hubert.lasocki@op.pl
Posty: 18
Rejestracja: 14 stycznia 2022, 23:24 - pt

Re: Szukamy dawcy

Post autor: hubert.lasocki@op.pl »

Witajcie chcący mieć dzieci

Przez kilka lat byłem dawcą w klinice. Mam udokumentowane sukcesy w poczęciu dzieci.
Od teraz postanowiłem działać na własną rękę i dawać Wam szczęście.
Posiadam wszystkie aktualne badania.
Działamy do szczęśliwego skutku.

Mieszkam w Warszawie ale w razie zainteresowania mogę zaoferować dojazd.
Mam 185 cm wzrostu, normalna budowa ciała oczy brąz.

Przed proponuję spotkanie żeby się poznać i uniknąć stresu.

Zapraszam chętne Panie do kontaktu udzielę wszelkich informacji.
Yeti4211
Posty: 124
Rejestracja: 19 lutego 2023, 13:10 - ndz

Re: Szukamy dawcy

Post autor: Yeti4211 »

Witam.Jeśli dalej aktualne i jesteś zainteresowana mogę pomóc nie jestem zawodowcem więc nie mam 100 dzieci tylko swoja córkę postanowiłem komuś pomóc raz i tylko raz jeśli jesteś zainteresowana napisz priv yeti4211@op.pl
nowakow7
Posty: 43
Rejestracja: 17 czerwca 2020, 09:09 - śr

Re: Szukamy dawcy

Post autor: nowakow7 »

Pomogę bezpłatnie . Posiadam doświadczenie jako dawca nasienia. Mam 190 cm wzrostu, oczy niebieskie, wyższe wykształcenie, Gwarantuje 100% dyskrecji i zdrowia - Płock
Tulipan
Posty: 783
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Szukamy dawcy

Post autor: Tulipan »

Cześć. Jeśli chcecie to mogę pomóc. Jestem normalnym mężczyzną, po badaniach, 40l, blondyn, niebieskie oczy, 178cm wzrostu normalnej budowy, bez nałogów, bez chorób genetycznych w rodzinie, grupa krwi arh minus. Bydgoszcz tel 500278375
sneforov
Posty: 287
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice

Re: Szukamy dawcy

Post autor: sneforov »

Cześć. Mogę pomóc. 33 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi ARhD+. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. Mogę pomóc tylko w zapłodnieniu bez dalszych roszczeń. Katowice.
email: sneforov@gmail.com
Michał.jami
Posty: 90
Rejestracja: 17 maja 2023, 19:27 - śr

Re: Szukamy dawcy

Post autor: Michał.jami »

Hej, chętnie pomoge pisz na michal.jami@interia.pl mam 28 lat zdrowy aktualne badania 186cm tylko metoda naturalna
piotr.piotr
Posty: 35
Rejestracja: 15 listopada 2016, 08:35 - wt

Re: Szukamy dawcy

Post autor: piotr.piotr »

Jeśli temat aktualny może ja mogę pomóc. 193 cm wzrostu, oczy niebieskie, Jedno dziecko córkę, wykształcenie wyższe techniczne.
Mieszkam okolice Płocka. Pozdrawiam
Jurek Nowak
Posty: 168
Rejestracja: 15 czerwca 2019, 05:05 - sob

Re: Szukamy dawcy

Post autor: Jurek Nowak »

Jestem Jurek i chętnie pomogę. Mam bardzo obfite wytryski nasienia a moja sperma jest bardzo dobrej jakości. jurek6056@gmail.com
Bruno
Posty: 36
Rejestracja: 28 czerwca 2023, 15:12 - śr

Re: Szukamy dawcy

Post autor: Bruno »

Cześć mogę pomoc jestem już ojcem O sobie wysoki brunet oczy piwne Nr buta 45 :) Ćwiczę brak nałogów pracuje w handlu Nie mam chorób w rodzinie też wszyscy zdrowi Studia skończone Aaa wiek 35 lat waga 100
kg pozdr 4meeting@wp.pl Marcin
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post