Szukamy dawcy nasienia

Ogłoszenia kobiet
damcidzidziusia
Posty: 43
Rejestracja: 25 września 2017, 23:30 - pn

Re: Szukamy dawcy nasienia

Post autor: damcidzidziusia »

Witam
Mogę pomóc Ci bezpłatnie zajść w ciążę. Ja wysoki szatyn 201cm wzrostu lat 45 niebieskie oczy. Normalny wyształcony na poziomie bez nałogów. Posiadam dwójkę dzieci blondynka i brunet. Grupa krwi ORH-
Jestem normalnym człowiekiem na poziomie potrafiącym zadbać o atmosferę, rozmowę. 
Mój mail:bigbird22@onet.pl
sneforov
Posty: 289
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice

Re: Szukamy dawcy nasienia

Post autor: sneforov »

Cześć.

Mogę pomóc.
33 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi ARhD+. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. Mogę pomóc tylko w zapłodnieniu bez dalszych roszczeń. Katowice.
Email: sneforov@gmail.com
Kamil1985
Posty: 315
Rejestracja: 26 września 2022, 17:21 - pn

Re: Szukamy dawcy nasienia

Post autor: Kamil1985 »

Zapraszam do kontaktu kamil.luczak85@wp.pl doświadczenie skuteczność 💯 uczciwy, wesoły
Tulipan
Posty: 823
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Szukamy dawcy nasienia

Post autor: Tulipan »

Witam. Jestem 40letnim, zdrowym mężczyzną. Oddam w obojętny sposób. Tel 500278375 Bydgoszcz
nowakow7
Posty: 43
Rejestracja: 17 czerwca 2020, 09:09 - śr

Re: Szukamy dawcy nasienia

Post autor: nowakow7 »

Pomogę bezpłatnie kobiecie lub parze w poczęciu dziecka. Posiadam doświadczenie jako dawca nasienia. Mam 190 cm wzrostu, oczy niebieskie, wyższe wykształcenie, Gwarantuje 100% dyskrecji i zdrowia - Płock
Kamil1985
Posty: 315
Rejestracja: 26 września 2022, 17:21 - pn

Re: Szukamy dawcy nasienia

Post autor: Kamil1985 »

Zapraszam do kontaktu kamil.luczak85@wp.pl doświadczenie skuteczność zapraszam ostatnio metodą naturalną Panią z Łodzi powiadomiła mnie że jest w ciąży 🥰 będą Bliźnięta 🥰
Awatar użytkownika
sneforov
Posty: 289
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice

Re: Szukamy dawcy nasienia

Post autor: sneforov »

Cześć. Mogę pomóc. 33 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi ARhD+. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. Mogę pomóc tylko w zapłodnieniu bez dalszych roszczeń. Katowice.
email: sneforov@gmail.com
Tulipan
Posty: 823
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Szukamy dawcy nasienia

Post autor: Tulipan »

Hej. Pomogę bez żadnych zobowiązań, ale spotkanie w Bydgoszczy.
Michał ogier
Posty: 172
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Szukamy dawcy nasienia

Post autor: Michał ogier »

Zoja113 pisze: 14 stycznia 2023, 19:10 - sob Hej hej, jesteśmy parą kobiet z Wrocławia, które chciałyby założyć rodzinę. Szukamy dawcy mogącego nam to umożliwić.
Bez żadnych zobowiązań.
Jeśli jesteś zainteresowany pisz.
A&K
Witam I pozdrawiam jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes 724392566tylko pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie kiedy masz dni płodne I kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia odp czekam zapraszam
Awatar użytkownika
brunetalfa
Posty: 45
Rejestracja: 20 września 2023, 10:19 - śr

Re: Szukamy dawcy nasienia

Post autor: brunetalfa »

Atrakcyjny, dobrze zbudowany brunet z lubuskiego pomoże Pani lub Parze która będzie oczekiwała pomocy w posiadaniu własnego potomstwa.
kontakt na mail:
brunetalfa(at)gmx.com

zamień (at) na @ ( ochrona przed spamem)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post