Para les szuka dawcy - tylko metoda kubeczkowa

:arrow: np. Warszawa i Radom
annealex
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwietnia 2023, 12:43 - pn

Para les szuka dawcy - tylko metoda kubeczkowa

Post autor: annealex »

Cześć,
Jesteśmy parą kobiet, które pragną założyć rodzinę.
  • Interesuje nas tylko i wyłącznie metoda kubeczkowa.
  • Cenimy anonimowość Twoją i naszą oraz nie oczekujemy uczestnictwa w rodzicielstwie pod żadnymi względami
  • Oczekujemy badań (testy na obecność chorób zakaźnych oraz badanie nasienia) - możemy pokryć koszty.
Są to dla nas warunki konieczne jeżeli i Ty je podzielasz i nie stanowią one dla Ciebie przeszkody to skontaktuj się z nami.
Ostatnio zmieniony 18 kwietnia 2023, 10:47 - wt przez annealex, łącznie zmieniany 1 raz.
Radek1240
Posty: 32
Rejestracja: 18 kwietnia 2023, 05:53 - wt

Re: Para les szuka dawcy - tylko metoda kubeczkowa

Post autor: Radek1240 »

Witam 31 lat
4 zdrowych pięknych dzieciaczkow już się urodziła zapraszam
Mateuszpezda1240@gmail.com
cichy.piotrek
Posty: 111
Rejestracja: 13 lipca 2017, 08:27 - czw

Re: Para les szuka dawcy - tylko metoda kubeczkowa

Post autor: cichy.piotrek »

Pomogę w zapłodnieniu zdecydowanej osobie. Jestem wysokim, niebieskookim facetem z wyższym wykształceniem technicznym. Posiadam własne potomstwo. Więcej informacji podam osobom zainteresowanym ( cichypiotrek@interia.pl ) Płock
Pozdrawiam i zapraszam
piotr.piotr
Posty: 35
Rejestracja: 15 listopada 2016, 08:35 - wt

Re: Para les szuka dawcy - tylko metoda kubeczkowa

Post autor: piotr.piotr »

Jeśli temat aktualny może ja mogę pomóc. mam 36 lat, 193 cm wzrostu, oczy niebieskie, Jedno dziecko córkę, wykształcenie wyższe techniczne.
Mieszkam okolice Płocka. Pozdrawiam
sneforov
Posty: 287
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice

Re: Para les szuka dawcy - tylko metoda kubeczkowa

Post autor: sneforov »

Cześć. Mogę pomóc. 33 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi 2+. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. Mogę pomóc tylko w zapłodnieniu bez dalszych roszczeń. Katowice.
email: sneforov@gmail.com
nowakow7
Posty: 43
Rejestracja: 17 czerwca 2020, 09:09 - śr

Re: Para les szuka dawcy - tylko metoda kubeczkowa

Post autor: nowakow7 »

Pomogę bezpłatnie . Posiadam doświadczenie jako dawca nasienia. Mam 190 cm wzrostu, oczy niebieskie, wyższe wykształcenie, Gwarantuje 100% dyskrecji i zdrowia - Płock
Daniiioo
Posty: 9
Rejestracja: 26 maja 2023, 01:55 - pt

Re: Para les szuka dawcy - tylko metoda kubeczkowa

Post autor: Daniiioo »

Hej! Jeśli nadal szukasz z chęcią ci pomogę:) jestem krótko ściętym młodym chłopakiem o wysportowanej sylwetce beż nałogów mam 180cm wzrostu ciemny blond włosów oraz niebieskie oczy jeśli chodzi o wygląd to daj znać a prześlę Ci kilka fotek a sama ocenisz:D pozdrawiam Daniel
Mój mail: dadiwisnia@gmail.com
Michał 1987
Posty: 2
Rejestracja: 03 czerwca 2023, 09:04 - sob

Re: Para les szuka dawcy - tylko metoda kubeczkowa

Post autor: Michał 1987 »

Cześć chętnie pomogę nieodpłatnie, nie wnikam w wasze życie później. Metoda zapłodnienia dowolna. Komplet badań na życzenie. Udane 2 zapłodnienia.
36 latek 190 cm wzrostu szczupły bez nałogów. kontakt20231@wp.pl
cichy.piotrek
Posty: 111
Rejestracja: 13 lipca 2017, 08:27 - czw

Re: Para les szuka dawcy - tylko metoda kubeczkowa

Post autor: cichy.piotrek »

Pomogę w zapłodnieniu zdecydowanej osobie. Jestem wysokim, niebieskookim facetem z wyższym wykształceniem technicznym. Posiadam własne potomstwo. Więcej informacji podam osobom zainteresowanym ( cichypiotrek@interia.pl ) Płock
Michał.jami
Posty: 90
Rejestracja: 17 maja 2023, 19:27 - śr

Re: Para les szuka dawcy - tylko metoda kubeczkowa

Post autor: Michał.jami »

Hej, chętnie pomoge pisz na michal.jami@interia.pl mam 28 lat zdrowy aktualne badania 186cm tylko metoda naturalna.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post