Para kobiet szuka dawcy

:arrow: np. Poznań i Kalisz
Awatar użytkownika
sneforov
Posty: 296
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Para kobiet szuka dawcy

Post autor: sneforov »

Cześć.
Mogę pomóc. 33 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi ARhD+. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. IQ: 130. Mogę pomóc tylko w zapłodnieniu bez dalszych roszczeń. Katowice.
email: sneforov@gmail.com
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Para kobiet szuka dawcy

Post autor: Michał ogier »

Milena06 pisze: 10 sierpnia 2021, 08:16 - wt Witam serdecznie.
Mam na imię Magda. Mieszkam pod Poznaniem i tworzę wieloletni związek z partnerką. Mam 35 lat i marzy nam się powiększenie rodziny. Mamy stabilną sytuację materialną.
Prowadzimy zdrowy tryb życia, unikamy używek.
Do pełni szczęścia brakuje nam tylko dziecka, które będziemy kochać ponad życie.
Interesuje nas kubeczkowa metoda zapłodnienia. Mile widziane aktualne badania i poważne propozycje (najlepiej w wiadomości prywatnej).
Pozdrawiam. Magda
Witam I pozdrawiam jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes 724392566,tylko esemes pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie, kiedy masz dni płodne I kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia odp czekam zapraszam serdecznie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post