Dajmy sobie szansę na szczęście w postaci Potomstwa DOLNYŚLĄSK

:arrow: Panie szukają panów
SzukającaSzczęścia25
Posty: 8
Rejestracja: 09 kwietnia 2023, 13:37 - ndz

Dajmy sobie szansę na szczęście w postaci Potomstwa DOLNYŚLĄSK

Post autor: SzukającaSzczęścia25 »

Cześć wracam ponownie z tematem , jak w tytule Jeżeli pragniesz zostać ojcem w najbliższym czasie to zapraszam do zapoznania się ze mną . Jestem ciemną blondynką z zielonymi oczkami , mam 170cm , ważę 86kg mam 25lat (waga to tylko liczba aż tak źle nie wyglądam). Pracuję , mam swoje mieszkanko. Pora najwyższa aby założyć rodzinę jest to moje marzenie od zawsze , kocham dzieci bo są dla mnie całym światem. Jeżeli też masz potrzebę założyć rodzinę zapraszam do kontaktu na priv bądź też na e-mail. Jestem z Wrocławia tak też widzę abyś też był z okolic bądź też pobliskie województwa. Proszę tylko o poważne propozycje, bo szukam faceta do 32 r.ż. Grupę krwi mam Arhd+ więc też nie każde grupy do siebie pasują . Oczekuję zaangażowania w wychowywanie wspólnie , może też być osobno ale angaż w życie dziecka jest bardzo ważny . Proszę nie proponować mi dawstwa ponieważ nie chcę aby dziecko nie miało ojca .
Mój e-mail- Laseczka222@gmail.com
rzesiu
Posty: 3
Rejestracja: 19 listopada 2023, 12:35 - ndz

Re: Dajmy sobie szansę na szczęście w postaci Potomstwa DOLNYŚLĄSK

Post autor: rzesiu »

Cześć, jeśli jesteś zainteresowana to napisz do mnie, albo się odezwę ja 26 lat mam 99kg-102kg. Pracuję chcę założyć rodzinę ale najpierw się ustatkować. Więcej na priv, bądź email.
INŻ+ŻONA+DZIECKO
Posty: 51
Rejestracja: 24 lutego 2024, 22:54 - sob

Re: Dajmy sobie szansę na szczęście w postaci Potomstwa DOLNYŚLĄSK

Post autor: INŻ+ŻONA+DZIECKO »

DZIEN DOBRY... CHCĘ ZAPŁODNIĆ NO LATA LECĄ..INZYNIER----PSZE TAK BO POLIBUDA ma lopała mi d dupy... ja kawaler bez dzieci...chcialbym mieszkac z kobieą,żoną u mnie bo swoje mieszkania a nawet dwa. jestem uparty i temu daj etrade w zyciu.stać mnie na utrzymanie kobietyw ciąży będąc razem az do porodu a potem razem pracować aby siee dorobić audki a czasy są cięzkie bo kto widział dawac np kichane kartofle 12 zl kilo jak 1 kof 4 lata osztowało 50gr..
Do rzeczy. mam swoje mieszkanie bardzo duzo zawodów ze sam się utrzymje, nie mam dzieci i nigdy żony nie miałem. chcę kobiete do zamieszkania u mnie w beskidach..lubie góry a do stoku narciarskiego 4km... bardzo bym kochal jak ym znal koiete. ccę aby była dovra i uczciwa bo ro szlachetność i mociejsze zaufanie i wieź miedzy kobieta a facettem. mieszkam koło wadowic. lata lecąa koniete chciałbym bardzo kochać i podać jej kawe do łóżka. po zapoznaniu się liczę że kobieta zameszka zee mną jakś czas aby mieć zufane realcje a potem zapłdnić koniete bo to nas niebiosa stworzyły aby ludzie rozmnazali bo przecież nie byłoby populacji. mam bardzo duzo zawodowo, onformayuka,marketing,spawacz i kierowca tira......proszę o info!!!!! pozdrawia, P.S [rzepraszam za byki ale mam czarną klawiature nie podwsietlanąa.dzień tez nie jest teraz. mail do mnie kasjan.vuyek@interia.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post