Dawca nasienia z Hiszpanii

:arrow: Dawcy spermy z woj. dolnośląskiego
Latinboy
Posty: 42
Rejestracja: 15 stycznia 2019, 07:59 - wt
Lokalizacja: Wroclaw - Dolnośląskie/ Madryt - Hiszpania

Dawca nasienia z Hiszpanii

Post autor: Latinboy »

Dojrzały i szczupły mężczyzna, zawodowy psycholog, Hiszpan z Wysp Kanaryjskich (Teneryfa), czarne włosy, ciemnobrązowe oczy, biała skóra, masa ciała 68 kg, jestem żonaty, mam dwójkę pięknych i zdrowych dzieci, bez alergii i chorób.

Moje hobby to czytanie, podróżowanie, zbieranie monet, banknotów i filatelistyka.



Jestem absolwentką i specjalistką w dziedzinie psychologii klinicznej, posiadam tytuł magistra psychologii zdrowia, nie palę i nie piję, jestem zdrowa i wysportowana, nie mam żadnych chorób ani alergii, obecnie mieszkam w Madrycie, ale często podróżuję do Polski lub innych krajów Europy w celach służbowych, moja grupa krwi to 0Rh+. Chętnie pomogę, Kobieta lub para. Każdy chłopiec, który spełni marzenie o byciu ojcem.

Spotkanie może odbyć się w Madrycie lub podczas mojej następnej podróży do Polski. W zależności od miasta, w którym mieszkam, w przypadku innych miast, które nie są zaplanowane jako moja podróż, proszę o kontakt prywatny.

Możesz do mnie napisać w języku hiszpańskim, angielskim lub polskim. Chętnie pomogę spełnić marzenie każdej kobiety w każdym wieku rozrodczym, aby zostać mamą.

Proszę jedynie o wzajemny szacunek i dyskrecję.

Jestem otwarty na każdą metodę zapłodnienia wybraną przez osobę kontaktującą się ze mną, gdyż od wybranej metody będzie zależeć również powodzenie zapłodnienia.

Jestem skłonny przeprowadzić wszelkiego rodzaju badania i/lub analizy na koszt i koszt każdego, kto o to poprosi.

Więcej informacji w wiadomości prywatnej.
Najpiękniejszą rzeczą dla kobiety jest bycie matką, a pomaganie innym kobietom w tej przygodzie to wielki zaszczyt.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post