Szukamy młodego przystojnego Pana:)

Ogłoszenia kobiet
Samotny Wilk78
Posty: 29
Rejestracja: 02 września 2023, 16:27 - sob

Re: Szukamy młodego przystojnego Pana:)

Post autor: Samotny Wilk78 »

Bardzo chętnie pomogę .
Odezwijcie się wysoki brunet, 4 zdrowych dzieci. Brązowe oczy grupa rh+. Dyspozycyjny i wykształcony. Samotnywilk78@interia.pl
alonelover
Posty: 46
Rejestracja: 30 kwietnia 2014, 00:41 - śr

Re: Szukamy młodego przystojnego Pana:)

Post autor: alonelover »

Witaj. Mam na imie Tomek jestem , milym inteligentnym ( Politechnika ) facetem bez nałogów , mam 188cm wzrostu, 88kg, oczy zielone, włosy ciemne. Grupa RH+ A. Jestem zdrowy a co ważne bez chorób w rodzinie nowotworowych ani psychicznych. Pomogłem już Komus kiedyś wiec masz pewność skuteczności. Mieszkam miedzy Krakowem a Katowicami. Spotkanie najlepiej w Twoje płodne dni, musiałabyś wyliczyć je:) Czekam na kontakt:) mail bezpośredni alonelover@o2.pl Pozdrawiam
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Szukamy młodego przystojnego Pana:)

Post autor: Michał ogier »

dwiemamy pisze: 07 grudnia 2016, 18:24 - śr Jesteśmy parą młodych kobiet, które szukają młodego przystojnego chłopaka. Najlepiej gdybyś pierwszy raz był dawcą, albo po prostu nie rozdawał nasienia na prawo i lewo. Oferujemy wysokie wynagrodzenie, ale mamy też swoje wymagania m.in Twoje ulubione zdjęcie przesłane wraz z odpowiedzią na to ogłoszenie, wypełniona ankieta (mail), aktualne badania (jeżeli nie masz, zapłacimy za nie), dyskrecja (nie poznamy się) oraz elastyczność. Nie wchodzi w grę metoda naturalna.
Jesteśmy już wykształcone, prowadzimy własną firmę, mamy dużą tolerancyjną rodzinę, w ogóle życie jest piękne, ale bardzo brakuje nam dzieci. Jest w nas dużo miłości, którą chcemy przelać na nasze "oczko w głowie". Dlatego potrzebny jest dawca. Decyzja jest przemyślana i wyczekana, dlatego prosimy tylko o poważne oferty.
Jeżeli dbasz o zdrowie, czujesz się przystojny i jesteś wykształcony to szukamy Ciebie:)
Pisz na adres : dwiemamy@wp.pl
Cześć witaj jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes 724392566tylko pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie kiedy masz dni płodne I kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia odp czekam zapraszam serdecznie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post