Atrakcyjna 34-latka szuka odpowiedzialnego i troskliwego męźczyzny, który chce zostać tatą

:arrow: np. Warszawa i Radom
Wojtek23041974
Posty: 2
Rejestracja: 12 października 2023, 00:06 - czw

Re: Atrakcyjna 34-latka szuka odpowiedzialnego i troskliwego męźczyzny, który chce zostać tatą

Post autor: Wojtek23041974 »

Cześć mieszkam w Szydłowcu mogę pomóc najlepiej napisz na hubert.74@ok.pl pozdrawiam.
Pepelukasz79
Posty: 116
Rejestracja: 14 września 2021, 18:43 - wt

Re: Atrakcyjna 34-latka szuka odpowiedzialnego i troskliwego męźczyzny, który chce zostać tatą

Post autor: Pepelukasz79 »

Cześć. Ja jestem ze świętokrzyskiego. Odezwij się na numer telefonu jak coś 😊 537737043
Pozdrawiam Łukasz
lieutenant_wolf
Posty: 42
Rejestracja: 04 kwietnia 2023, 20:21 - wt

Re: Atrakcyjna 34-latka szuka odpowiedzialnego i troskliwego męźczyzny, który chce zostać tatą

Post autor: lieutenant_wolf »

Witam,

Robert z tej strony. Moje uszanowanie.

Krótko o mnie: singiel, lat 35, z wykształcenia administratywista (nie mylić z administratorem:), z zawodu żołnierz (konkretnie porucznik - oficer wychowawczy), niepalący, sporadycznie pijący (tylko dla towarzystwa tak naprawdę), oczytany, raczej spokojny, lubiący zwierzęta i przyrodę, aktywny fizycznie.

To co chyba najbardziej Cię zainteresuje: planuję mieć potomstwo... aczkolwiek nie nastawiam się już za bardzo na stały związek z potencjalną mamą moich potencjalnych dzieci. Aczkolwiek podkreślam... nie wykluczam!!! związku... po prostu czas pokaże. :))

Póki co proponuję przede wszystkim lepiej się poznać.

Zapraszam do kontaktu: mail do mnie to: pr1988@onet.pl

Mam też WhatsAppa itp.
Pepelukasz79
Posty: 116
Rejestracja: 14 września 2021, 18:43 - wt

Re: Atrakcyjna 34-latka szuka odpowiedzialnego i troskliwego męźczyzny, który chce zostać tatą

Post autor: Pepelukasz79 »

Cześć
Łukasz z tej strony. Jeżeli aktualne to odezwij się proszę.
Łatwiej mnie złapiesz pod numerem 537737043
Pepelukasz79
Posty: 116
Rejestracja: 14 września 2021, 18:43 - wt

Re: Atrakcyjna 34-latka szuka odpowiedzialnego i troskliwego męźczyzny, który chce zostać tatą

Post autor: Pepelukasz79 »

Hejka. Jeżeli aktualne to odezwij się proszę. Jestem zainteresowany. Pozdrawiam Łukasz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post