Pomogę zajść w ciążę:) południowa Polska/ 34 lata/ blondyn/ ARH+

Ogłoszenia dawców spermy
bezimienny88
Posty: 3
Rejestracja: 14 czerwca 2021, 11:02 - pn

Pomogę zajść w ciążę:) południowa Polska/ 34 lata/ blondyn/ ARH+

Post autor: bezimienny88 »

Cześć.
Jestem 34 letnim facetem, który ostatnio zaczął pomagać kobietom w zajściu w ciążę. Mam za sobą już 3 udane zapłodnienia. Dwa naturalne i jedno kubeczkowe. Spodobało mi się to dlatego chętnie pomogę potrzebującym kobietom.
Mam grupę krwi ARh+ 185 cm wzrostu, 82 kg wagi, ciemny blond krótkie włosy, zielone oczy, jasną karnację.
Każde spotkanie traktuję inaczej, bo wiem, że każda kobieta jest inna i jest to dla niej stresujące. Mogę pomóc naturalnie i kubeczkowo, nie mam z tym problemu. Nie czarujmy sie, metoda naturalna jest przyjemniejsza dla obu stron dlatego ta opcja zawsze wychodzi taniej. Co do zasady nie spotykam się z drugimi połówkami, za to chętnie spotkam się osobiścię za zainteresowaną. Jest to podyktowane kwestiami bezpieczeństwa. Razem możemy pogadać telefonicznie lub przez skype.
Mam wykształcenie wyższe prawnicze, jestem osobą zaradną życiową, a spłodzone przeze mnie dzieci nie mają problemów ze zdrowiem i również odznaczają się moimi cechami, gdyż geny mam silne. Chyba nie muszę wspominać, że przed spotkaniem dostarczam komplet aktualnych badań, których wymagam również od drugiej strony.
Oczywiście, jeśli Cię zainteresowałem zapraszam do napisania. Chętnie opowiem więcej o sobie i udzielę mam nadzieję wyczerpujących informacji na wszystkie nurtujące Cię pytania.
Zapraszam do kontaktu.
M
dwiekobietki2022
Posty: 53
Rejestracja: 12 kwietnia 2022, 20:22 - wt

Re: Pomogę zajść w ciążę:) południowa Polska/ 34 lata/ blondyn/ ARH+

Post autor: dwiekobietki2022 »

Witaj jeśli nadal aktualne napisz do Nas dwiekobietki2022@wp.pl
Emi1991
Posty: 9
Rejestracja: 13 czerwca 2022, 16:23 - pn

Re: Pomogę zajść w ciążę:) południowa Polska/ 34 lata/ blondyn/ ARH+

Post autor: Emi1991 »

Jeśli aktualne to proszę o kontakt emi913@o2.pl
bezimienny88
Posty: 3
Rejestracja: 14 czerwca 2021, 11:02 - pn

Re: Pomogę zajść w ciążę:) południowa Polska/ 34 lata/ blondyn/ ARH+

Post autor: bezimienny88 »

Z uwagi na pytania na priv potwierdzam, że ogłoszenie jest dalej aktualne.
bezimienny88
Posty: 3
Rejestracja: 14 czerwca 2021, 11:02 - pn

Re: Pomogę zajść w ciążę:) południowa Polska/ 34 lata/ blondyn/ ARH+

Post autor: bezimienny88 »

Ogłoszenie aktualne
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post