Poznam wartościowa kobietę

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn
Adam.Adam
Posty: 3
Rejestracja: 30 maja 2023, 12:47 - wt

Poznam wartościowa kobietę

Post autor: Adam.Adam »

Dzień dobry,
Od pewnego czasu czuję, że przyszła już pora na stabilizacje i założenie rodziny tylko brakuje tej odpowiedniej kobiety która pragnela by mieć dom wypełniony ciepłem, wartościami rodzinnymi, uczuciem, szacunkiem do drugiego człowieka, przyjaźnią i miloscia. Szukam zdecydowanej kobiety z wartościami rodzinnymi, opiekuńczymi, chrześcijańskimi (nie mylić z codziennym chodzeniem do kościoła), dobrym sercem, która chce mieć dziecko bądź dwójkę dzieci, mieć przy boku odpowiedzialnego i troskliwego faceta który ceni rodzinne wartości. Kobiete oczytana, bez nałogów, inteligentna, uśmiechnięta, wrażliwa, skromna, która ma pasję i chce je dzielić ze swoim partnerem i dziećmi, umiaca pójść na kompromis, kochająca aktywny tryb życia, spacery, wyjazdy te bliższe i dalsze. Kobieta która będzie moim wsparciem i moja weną a ja jej. Miło by było jak byś była dziewica bądź kobieta mało doświadczona seksualnie. Jestem facetem z normalnym podejściem do życia, inteligentnym, opiekuńczym więc jeśli interesuje Cie stabilność i ktoś normalny to odezwij się. Interesuje mnie również co-parenting w przypadku poznania wartościowej kobiety która jednak nie chciała by związku ale miała by dobre cechy i geny aby przekazać je dziecku i chciałaby wspólnie wychowywać je ze mną. Po więcej informacji zapraszam do wiadomości prywatnych. Jestem po 30-tce.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post