Szukam męża, chcącego dziecko niedługo OLSZTYN/GDANSK najlepiej

Ogłoszenia matrymonialne kobiet
Martyna37
Posty: 5
Rejestracja: 11 lutego 2024, 15:58 - ndz

Szukam męża, chcącego dziecko niedługo OLSZTYN/GDANSK najlepiej

Post autor: Martyna37 »

Hej, szukam fajnego, zaradnego, dbającego o siebie, opiekuńczego i potrafiącego zadbać o kobietę faceta w wieku 35-45, który marzy o ślubie i wspólnej przyszłości. Zależy mi również na jak najszybszym zapłodnieniu i wspólnym wychowaniu dziecka. Jestem 37 letnia singielka, nie miałam nigdy męża i nie mam dzieci. Lubie gotować, dbać o dom, spędzać wspólne wieczory oglądając seriale, Lubie seks, nie tylko od święta, Lubie czasem wyskoczyć na obiad czy drinka i Lubie również raz na kilka miesięcy wyskoczyć na pare dni gdzieś za granice. Jeśli myślisz podobnie to napisz. Tylko poważne propozycje. Najlepiej OLSZTYN lub GDANSK ,ale inne miejsca tez wchodzą w grę.

martyz.love@yahoo.com
Awatar użytkownika
sneforov
Posty: 296
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Szukam męża, chcącego dziecko niedługo OLSZTYN/GDANSK najlepiej

Post autor: sneforov »

Cześć:) Mogę pomóc. 34 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi ARhD+. IQ: 130. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. Katowice.
Email: sneforov@gmail.com
tado
Posty: 81
Rejestracja: 20 grudnia 2018, 08:57 - czw

Re: Szukam męża, chcącego dziecko niedługo OLSZTYN/GDANSK najlepiej

Post autor: tado »

adamonis70@wp.pl
Jestem z Olsztyna
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post