Dawca spermy poszukiwany na już

Ogłoszenia kobiet
Lenka24
Posty: 6
Rejestracja: 01 grudnia 2021, 20:00 - śr

Dawca spermy poszukiwany na już

Post autor: Lenka24 »

Cześć. Jestem Lena. Poszukuje dawcy spermy ponieważ od kiedy pamiętam pragnę zostać Mamą, niestety w przeszłości byłam wykorzystywana seksualnie i mam niechęć do facetów A już wogole do zblizen naturalnie. Jestem singielką, ale moje maleństwo będę kochała nad życie, i niczego mu w życiu nie zabraknie. Jestem z województwa Opolskiego, interesuje mnie tylko metodą kubeczkowa, szukam kogoś kto będzie w stanie pomóc mi na już i kogoś kto do mnie dojedzie gdyż ja nie jestem mobilna.
To mój nr tel
735038212

Tylko zdecydowani i poważni
Moratur
Posty: 91
Rejestracja: 26 czerwca 2022, 15:15 - ndz

Re: Dawca spermy poszukiwany na już

Post autor: Moratur »

Napisałem na priv w tej sprawie
Awatar użytkownika
sneforov
Posty: 286
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Dawca spermy poszukiwany na już

Post autor: sneforov »

Cześć. Mogę pomóc. 33 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi ARhD+. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. Mogę pomóc tylko w zapłodnieniu bez dalszych roszczeń. Katowice.
email: sneforov@gmail.com
wegas333
Posty: 306
Rejestracja: 17 listopada 2017, 15:45 - pt

Re: Dawca spermy poszukiwany na już

Post autor: wegas333 »

Obfite wytryski
ice010
Posty: 2
Rejestracja: 10 stycznia 2024, 08:15 - śr

Re: Dawca spermy poszukiwany na już

Post autor: ice010 »

Cześć, nadal aktualne ?
Michał.jami
Posty: 93
Rejestracja: 17 maja 2023, 19:27 - śr

Re: Dawca spermy poszukiwany na już

Post autor: Michał.jami »

Hej, chętnie pomoge pisz na michal.jami@interia.pl mam 28 lat zdrowy aktualne badania 186cm tylko metoda naturalna
Merry16
Posty: 2
Rejestracja: 29 stycznia 2024, 02:34 - pn
Lokalizacja: Żagań

Re: Dawca spermy poszukiwany na już

Post autor: Merry16 »

Został napisany SMS
PatrykN
Posty: 17
Rejestracja: 07 czerwca 2022, 07:49 - wt

Re: Dawca spermy poszukiwany na już

Post autor: PatrykN »

Witaj mam na imię Patryk mam 26 lat. Jestem wysokim wysportowanym brunetem o błękitnych oczach i jasnej karnacji. Mam 201cm wzrostu, ważę 93kg. Nie pale papierosów, alkochol piję sporadycznie. Po trochu o mnie mam dobrą pracę wykształcenie oraz stabilny zakątek życia więc chętnie pomogę w szczęściu jestem bez obciążeń zdrowotnych.
Mój kontakt patryk.nowak.96@wp.pl 608492268
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Dawca spermy poszukiwany na już

Post autor: Michał ogier »

Lenka24 pisze: 31 grudnia 2023, 12:26 - ndz Cześć. Jestem Lena. Poszukuje dawcy spermy ponieważ od kiedy pamiętam pragnę zostać Mamą, niestety w przeszłości byłam wykorzystywana seksualnie i mam niechęć do facetów A już wogole do zblizen naturalnie. Jestem singielką, ale moje maleństwo będę kochała nad życie, i niczego mu w życiu nie zabraknie. Jestem z województwa Opolskiego, interesuje mnie tylko metodą kubeczkowa, szukam kogoś kto będzie w stanie pomóc mi na już i kogoś kto do mnie dojedzie gdyż ja nie jestem mobilna.
To mój nr tel
735038212

Tylko zdecydowani i poważni
Cześć witaj jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes 724392566tylko pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie kiedy masz dni płodne I kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia odp czekam zapraszam serdecznie 187zwrostu 38lat 70kg 71w pasie szczupły wysportowany 23cm w pełnym zwodzie zapraszam serdecznie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post