szukamy dawcy z Bydgoszczy lub okolic

:arrow: np. Bydgoszcz i Toruń
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: szukamy dawcy z Bydgoszczy lub okolic

Post autor: Michał ogier »

mgroszek pisze: 27 grudnia 2022, 19:49 - wt Szukamy dawcy z Bydgoszczy lub okolic. Dziewczyny w stałym związku. W grę wchodzi tylko metoda kubeczkowa.
Witam I pozdrawiam jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes 724392566tylko pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie, kiedy masz dni płodne I kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia, pomogę bez żadnych finansów. Zapraszam.
Tulipan
Posty: 830
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: szukamy dawcy z Bydgoszczy lub okolic

Post autor: Tulipan »

Witam. Mogę pomóc. Oddam do kubeczka. Jestem zdrowym mężczyzną. Mam własne zdrowe dzieci.
Damianpomoge93
Posty: 3
Rejestracja: 10 stycznia 2024, 16:24 - śr

Re: szukamy dawcy z Bydgoszczy lub okolic

Post autor: Damianpomoge93 »

Cześć . Chętnie Ci pomogę aktualnie jestem po komplecie badań ponieważ jestem dawcą nasienia w klinice Invicta. Żeby się zakwalifikować trzeba mieć idealne wyniki badań. Mam 30 lat, 91kg i 191 cm wzrostu, ciemny blondyn. Wykształcenie średnie, prowadzę działalność związaną ze sportem i większość swojego życia związany jestem ze sportem. Nie palący.
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: szukamy dawcy z Bydgoszczy lub okolic

Post autor: Michał ogier »

mgroszek pisze: 27 grudnia 2022, 19:49 - wt Szukamy dawcy z Bydgoszczy lub okolic. Dziewczyny w stałym związku. W grę wchodzi tylko metoda kubeczkowa.
Witam I pozdrawiam jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes 724392566tylko pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie kiedy masz dni płodne I kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia odp czekam zapraszam serdecznie 187zwrostu 38lat 70kg 71w pasie szczupły wysportowany 23cm w pełnym zwodzie zapraszam serdecznie
Tulipan
Posty: 830
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: szukamy dawcy z Bydgoszczy lub okolic

Post autor: Tulipan »

Witam. Jestem z Bydgoszczy. Tel 500278375
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post