Doswiadczony za granica dawca pomoze zajsc w ciaze.

:arrow: Dawcy życia z woj. mazowieckiego
Regulamin forum
Można ogłosić się tylko w 1. województwie lub dziale ogólnym.
rotaercorp
Posty: 2
Rejestracja: 23 listopada 2023, 20:27 - czw

Doswiadczony za granica dawca pomoze zajsc w ciaze.

Post autor: rotaercorp »

Witam,

W okresie lutego/marca jestem w polsce w celach sluzbowych,dlatego grzecznosciowo wstawiam post.

Mam 34 lata, urodziłem się w Polsce, ale mam też niemieckie korzenie, od 15 lat mieszkam w Beneluksie.

Moja grupa krwi to B+, moje IQ wynosi około 120-125 (przeprowadziłem kilka różnych testów).

Mój wzrost to 192 cm, obecnie ważę 121 kg. Mój rozmiar buta to 49,5.Moja sylwetka jest umiesniona.

Nie palę i nie piję, odżywiam się zdrowo.

Nie jestem szczepiony na COVID 19.

Jeśli chodzi o sport to lubię pływać, jeździć na rowerze i łyżwach.

Czasem też wybieram się na górskie wędrówki.

Przez całą młodość uprawiałem kulturystykę, ale na razie już tego nie robię.

Moje zainteresowania to: finanse,IT,naprawa drobnej elektroniki typu smartfony, ogrodnictwo.

Posiadam wyksztalcenie wyższe.

Mówię biegle 5 językami,moge to szybko udowodnic.

Mam ciemnobrązowe oczy,i wlosy ciemny blond.

W mojej rodzinie nie ma poważniejszych chorób, moi rodzice żyją i cieszą się dobrym zdrowiem.

Chętnie poddam się także wszelkim niezbędnym badaniom, aby móc udowodnić, że jestem zdrowy.

Na chwile terazniejsza dysponuje badaniami genetycznymi ktore poswiadczaja o moim pochodzeniu,braku chorob dziedzicznych i spermogramu ktory robilem okolo miesiac temu (b.dobre wyniki).

Biore rowniez specjalne suplementy ktore zwiekszaja jakosc nasienia.

Nie ma problemu zebym zrobil jakies dodatkowe badania jesli zajdzie taka potrzeba.

Mam doswiadczenie w anonimowym oddawaniu spermy w dwoch klinikach w Beneluksie,dopiero zaczynam przygode w spermodastwie "po forach" zarowno tu jak i za granica.

Chce pomoc oczywiscie za darmo,moge dojechac w terenie woj.mazowieckiego i podlaskiego.

Musze nadmienic ze chcialbym pozostac anonimowy,i coparenting nie wchodzi w gre,ale mozemy wymienic sie danymi i pozostac w kontakcie.

W gre wchodzi zarowno metoda naturalna jak i kubeczkowa.

Jeśli chcesz omówić tę kwestię dalej, nie wahaj się ze mną skontaktować.

Przepraszam za bledy,ogloszenie pisane w pospiechu a nie mam jezyka polskiego na laptopie.

Kontakt najlepiej przez e-mail:

rotaercorp@gmail.com

Serdeczne pozdrowienia,

Aleksandro
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post