Fenomen facetów tutaj

:arrow: O czym tylko zechcesz, Zabawa, Humor, Luz-Blues, Video
Przyczyny i leczenie bezpłodności
Andydandy
Posty: 55
Rejestracja: 13 grudnia 2018, 16:06 - czw

Fenomen facetów tutaj

Post autor: Andydandy »

Tak czasem czytam to co piszą faceci w swoich ofertach do kobiet tu. Szczególnie te matrymonialne.
I tak myślę, co poszło nie tak?
Czytam oferty gdzie goście podają, że są właścicielami firm, mają domy, hajsy, jakie to giga chady z nich są.
No i co? Muszą oni na tej stronie desperacko starać się o uwagę jakiejś samotnej matki?
Czy też kobiety już w ciąży co często nawet nie wie kto ojcem jest.

Gdybym miał powiedzmy fajny dom i mieszkał w nim sam, to na pewno by mnie tu nie było. Bo kobiety z którymi rozmawiam na codzień same by mi się oferowały, by móc w takim fajnym domu mieszkać.
Teraz nawet jak mówię że nie muszę 8h dziennie robić to kobiety są mną bardzo zainteresowane, bo myślą od razu że hajsy mam.
Jestem tu głównie jako dawca, i nie w głowie mi desperackie walki o samotne matki.

Tak więc, mam ogromne wrażenie że faceci co piszą tego typu oferty po prostu piszą bajki.
Wy kobiety nie zadajecie pytań, czy też nie weryfikujcie czy oni wam sciepy nie wciskają?
Moratur
Posty: 91
Rejestracja: 26 czerwca 2022, 15:15 - ndz

Re: Fenomen facetów tutaj

Post autor: Moratur »

Często kobiety na to się łapią co najgorsze. Uczciwych i fajnych porzucają na rzecz takich właśnie pół debili.
Andydandy
Posty: 55
Rejestracja: 13 grudnia 2018, 16:06 - czw

Re: Fenomen facetów tutaj

Post autor: Andydandy »

Az tak źle jest? No te co zostawiają to po prostu zasługują na to. A te co nie, to powinny myśleć bardziej
Moratur
Posty: 91
Rejestracja: 26 czerwca 2022, 15:15 - ndz

Re: Fenomen facetów tutaj

Post autor: Moratur »

W moim przypadku uważam że jestem prostym facetem który nic nie chce w zamian za pomoc. Niestety tacy jak ja są ignorowani bo kobiety oczekują za dużo.
Blondyn555
Posty: 17
Rejestracja: 21 grudnia 2022, 23:16 - śr
Lokalizacja: Koźmin wlkp

Re: Fenomen facetów tutaj

Post autor: Blondyn555 »

Jeśli chodzi o oferty matrymonialne to mnie życie nauczyło tego że zdecydowana większość kobiet leci na kasę. Temat finansów poruszają na samym początku rozmowy a z racji tego że bogaty nie jestem to niestety ale kontakt się urywa
Andydandy
Posty: 55
Rejestracja: 13 grudnia 2018, 16:06 - czw

Re: Fenomen facetów tutaj

Post autor: Andydandy »

No cóż widać ciągnie swój do swgo i pustaki ciągną do pustaków cwaniakow. Ale wciąż jak można nie zauważyć po kilku spotkaniach ze gościu sciepe wali to nie wiem
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post