Młode małżenstwo szuka dyskretnego dawcy z badaniami

Ogłoszenia kobiet
Tulipan
Posty: 830
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Młode małżenstwo szuka dyskretnego dawcy z badaniami

Post autor: Tulipan »

Witam. Jestem po badaniach, bardzo dobre wyniki, spotkanie tylko Bydgoszcz, tel 500278375
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Młode małżenstwo szuka dyskretnego dawcy z badaniami

Post autor: Michał ogier »

Nic Na sile pisze: 06 października 2021, 15:33 - śr Szukam dyskretnego dawcy z badaniami nasienia, który pomoże mi w spełnieniu marzeń o zostaniu mamą. Mój partner jest bezpłodny, kliniki nie były w stanie nam pomóc, a ja wolę widzieć od kogo pochodzi nasienie. Mam 28 lat, przeciętna szatynka, 168 wzrostu. Spotkanie w Warszawie w wynajętym przez nas hotelu, mąż będzie czekał w pokoju obok. Tak na prawdę aparycja i wiek nie ma dla nas znaczenia, liczy się jakość i ilość nasienia dawcy, poprosimy oprócz opisu w odpowiedzi o przesłanie badan.
Witam I pozdrawiam jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes 724392566tylko pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie kiedy masz dni płodne I kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia odp czekam zapraszam serdecznie 187zwrostu 38lat 70kg 71w pasie szczupły wysportowany 23cm w pełnym zwodzie zapraszam serdecznie.
Przemo99
Posty: 15
Rejestracja: 25 lutego 2024, 09:54 - ndz

Re: Młode małżenstwo szuka dyskretnego dawcy z badaniami

Post autor: Przemo99 »

Wzrost 195
Waga 120 kg (srednio muskularna)
Blond niebieskie oczy
Wiek 25 lat
Programista z wykształceniem
Kraków, ale mogę dojechać
Jeśli jesteś zainteresowana kontakt przemek1111@onet.eu
Tulipan
Posty: 830
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Młode małżenstwo szuka dyskretnego dawcy z badaniami

Post autor: Tulipan »

Witam. Pomogę wam abyście blin szczęśliwi będąc rodzicami. Jestem osobą płodną gdyż mam już swoje zdrowe dzieci. Tel 500278375
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post